• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-892-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار اردبیل خبر داد:


آغاز ارزیابی عملکرد فرمانداران برای تغییر و تحول/ فرمانداران توانمند جابجا نمی‌شوند


معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: ما چند روزی است که در حال ارزیابی عملکرد فرمانداران هستیم و امیدواریم به نتایج قابل قبولی در این حوزه دست یابیم
.

علی نواداد در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی بانوان در گفتگوی اختصاصی با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: با شناختی که از بنده دارید حتما قبول می‌کنید که براساس عملکردها و توانمندی افراد روی آنها حساب باز می‌کنم و تا زمانی که از لحاظ کمی و کیفی در مورد افراد به نتیجه مشخصی نرسیم درصدد تغییر فرمانداران نخواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم فرمانداری را تغییر داده و یک فرد ضعیفی را به جای او بکارگیری کنیم قطعا این سیاست نه به نفع دولت و نه توسعه استان و شهرستان خواهد بود که شخص استاندار نیز با چنین تغییری مخالف است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: فرماندارانی که صاحب کارها و اقدامات قابل قبول و شایسته باشند قطعا در مسئولیت خود می‌مانند و شاید در حد جابجایی تغییراتی را در مدیریت آنها شاهد باشیم.

نواداد افزود: فرماندارانی که بعد از ارزیابی‌های نهایی عملکردشان ضعیف باشد به یقین تغییر پیدا خواهند کرد و در این زمینه یقین داشته باشید که با کسی عقد اخوت و برادری نبسته‌ایم.

وی بیان کرد: در سه روز اخیر ما مطالعات و بررسی‌هایمان را در حوزه تغییر فرمانداران آغاز کردیم و امیدواریم به نتایج قابل قبولی در این حوزه دست پیدا کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: