• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2491-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

به همت بخش خصوصی در اردبیل اجرا شد؛

افتتاح فارم 7 گوشتی آرتاجوجه سبلان/ کارخانه کنسانتره را در هلند می‌سازیم


در گرامی داشت دهه مبارک فجر و به همت بخش خصوصی فارم هفت گوشتی آرتاجوجه سبلان افتتاح شد
.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسم افتتاح این پروژه که با حضور استاندار اردبیل و مسئولان محلی برگزار شد فارم هفت گوشتی آرتاجوجه سبلان با اشتغالزایی 30 نفر به شکل مستقیم و 50 نفر به شکل مستیقم در مساحت 15 هزار مترمربع اجرایی شده و در هفته آینده 350 هزار قطعه جوجه‌ریزی را در این مجموعه شاهد خواهیم بود.
 
مدیر عامل شرکت آرتاجوجه سبلان اردبیل در مراسم افتتاح این واحد تولیدی مرغ گوشتی در اردبیل اظهار کرد: برای اجرای این بخش زنجیره تولیدی آرتا پروتئین 7 میلیارد و 500 میلیون تومان به عنوان آورده شخصی سرمایه‌گذاری شده و ما هیچگونه تسهیلاتی را دریافت نکردیم.
 
قدرت حاجی‌نوری خاطرنشان کرد: آرتا پروتئین تنها تولیدکننده در استان است که در یک زنجیره کامل از تخم مرغ تا مرغ را در اوزان مختلف تولید و بعد از کشتار صنعتی و استاندارد  روانه بازار مصرف می‌کند.
 
وی با اشاره به توزیع مرغ تولیدی این کارخانه در استان‌های مختلف و حتی صادرات جوجه یکروزه، تخم مرغ نطفه‌دار و مرغ با مدرن‌ترین امکانات به چندین کشور همسایه تصریح کرد: ما مدرن‌ترین سالن نگهداری و پرورش مرغ را حتی در سطح خاورمیانه داریم به طوری که گرمایش و سیستم تهویه این کارخانه در سطح کشور و حتی آسیا بی‌نظیر است.
 
مدیر عامل شرکت آرتاجوجه سبلان اردبیل صرفه‌جوئی در مصرف گازوئیل و مصرف بهینه انرژی را در طرح‌های توسعه‌ای این کارخانه به همراه مجهز بودن این واحد تولیدی به مدرن‌ترین امکانات در تولید خوراک طیور را یادآور شد و بیان کرد: ما درصدد احداث کارخانه خوراک و یک کارخانه کنسانتره در هلند هستیم تا بخشی از نیاز بازارهای اروپائی را نیز به این واسطه تامین کنیم.
 
حاجی‌نوری اضافه کرد: تنها مشکل این واحد تولیدی نبود انشعاب آب است که ما همچنان با تانکر آب این مجموعه را تامین می‌کنیم که امیدواریم با توجه خاص استاندار اردبیل این مشکل برطرف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: