• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-1097-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر برق مشگین‌شهر خبر داد:

جایگزینی کابل‌های خودنگهدار به سیم‌های مسی در تمامی شبکه هوایی


مدیر برق شهرستان مشگین‌شهر از اتمام طرح جایگزینی کابل‌های خودنگهدار به جای سیم‌های مسی در شبکه‌های هوایی برق این شهرستان خبر داد. 

فرشاد سیدی در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، با اشاره به اجرای پروژه‌های کاهش تلفات برق عملیات  تبدیل شبکه مسی هوایی به کابل خودنگهدار در مشگین‌شهر، اظهار کرد: سیاست‌های کاهش تلفات شرکت توزیع برق اردبیل در شهرستان مشگین‌شهر با جدیت پیگیری می‌شود. 

وی خاطرنشان کرد: در ادامه اجرای پروژه تبدیل شبکه مسی هوایی به کابل خودنگهدار در شش ماهه دوم سالجاری با جدیت بیشتر و سرعت بالا در حال  اجرا و بهره‌برداری می‌باشد. 

مدیر برق شهرستان مشگین‌شهر با یادآوری اینکه در پنج ماهه گذشته کل شبکه هوایی پست‌های شهری با کابل‌های خودنگهدار جایگزین شده است، افزود: در همین مدت و در مجموع به طول 21 هزار و 400 متر شبکه هوایی جمع‌آوری و با کابل خودنگهدار جایگزین شده است.  

سیدی یادآور شد: همچنین در پست‌های روستایی دوشانلو و موئیل کل شبکه روستایی جمعا به طول 6 هزار و 700 متر شبکه هوایی جمع‌آوری و با کابل خودنگهدار جایگزین شده است که در مجموع در اجرای پروژه فوق 28 هزار و 100 متر شبکه مسی هوایی جمع‌آوری و با کابل خودنگهدار جایگزین شده است. 

وی اضافه کرد: تمامی پروژه تبدیل شبکه مسی هوایی به کابل خودنگهدار در راستای رفاه حال ساکنین به صورت خط گرم و بدون اعمال خاموشی انجام شده است 
مدیر برق شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: با نصب77 عدد  کلید فیوز هوایی مخصوص کابل خودنگهدار در پست‌های مذکور امکان قطع و وصل ایمن  در ابتدای فرعی‌های طولانی ایجاد شده است . 

سیدی بیان کرد: کلیه انشعابات مشترکین با نصب 55 دستگاه جعبه ترمینال  مناسب به داخل جعبه منقل شده و نحوه انشعاب‌گیری روی شبکه‌های جدید اصلاح شده است. 

وی گفت: با انجام پروژه کابل خودنگهدار در شهرستان مشگین‌شهر علاوه بر کاهش قابل توجه از تلفات شبکه با ارتقای سطح ولتاژ مشکل ضعف برق محله هم مرتفع و رضایت اهالی جلب شده است. انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: