• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1092-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار اردبیل:

عظمت راهپیمایی 22 بهمن اردوگاه دشمن را آشفته‌تر خواهد کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: عظمت حضور ملت ایران در راهپیمائی یوم‌الله 22 بهمن اردوگاه دشمن را دچار آشفتگی و به هم ریختگی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علی نواداد در مراسم تجلیل از دستگاه‌های برتر در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و پشتیبانی از جبهه مقاومت در استانداری اردبیل اظهار کرد: ملت ایران بار دیگر در راهپیمائی عظیم 22 بهمن ضمن نشان دادن شکوه و بالندگی سیاسی و اقتدار و عظمت خود ثابت خواهد کرد که همچنان بعد از 40 سال مدافع انقلاب و ارزش‌های آن هستند.

وی با بیان اینکه این انقلاب با زعامت و سکان‌داری مقام معظم رهبری و همراهی مردم در صحنه‌های مختلف حضوری بی‌نظیر را تجربه می‌کند، خاطرنشان کرد: دشمنان این ملت همچنان در فکر بازگشت سلطه خود بر این مرز و بوم هستند اما این خواب خام و خیال باطل را با خود به گور خواهند برد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل افزود: در ارزیابی سال گذشته 12 دستگاه مستندات خود را به ستاد پشتیبانی مدافعان حرم و جبهه مقاومت ارائه کردند و از همین روی برخی اقدامات و تلاش آنها پنهان و کم فروغ مانده است.

نواداد ادامه داد: در قالب ستاد صیانت از حقوق شهروندی نیز در ارزیابی دستگاه‌ها همراهی و همکاری آنها را شاهد هستیم که این خود یکی از نقاط قوت محسوب می‌شود.

وی بیشترین کمک به مدافعان حرم را از طریق سپاه حضرت عباس (ع) یادآور شد و اظهار کرد: این حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها از جبهه مقاومت زمینه پیروزی امت اسلامی را بر گروه‌های معاندی همچوون داعش فراهم کرد.

این مسئول با پاسداشت ایام‌الله دهه فجر ضرورت یادآوری دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی را در این چهار دهه یادآور شد و خاطرنشان کرد: تبیین این واقعیت‌ها جمهوری اسلامی ایران را می‌تواند به نقطه تکیه و اعتماد مجدد امت اسلامی و ملت‌های دلباخته این نظام فاخر سوق دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: