• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-7490-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار اردبیل خواستار شد:

ایجاد نیروگاه‌های در مقیاس کوچک در مناطق مختلف اردبیل


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل خواستار ایجاد ایجاد نیروگاه‌های در مقیاس کوچک در مناطق مختلف اردبیل در راستای تامین برق پایدار شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علی نواداد در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت توزیع برق استان اردبیل اظهار کرد: کیفیت برق و تولید پایدار آن در استان باید در راس ماموریت‌ها و برنامه‌های مسئولان شرکت برق قرار گیرد. 

وی با ابراز خرسندی از کاهش زمان خاموشی‌ها در اردبیل، خاطرنشان کرد: کاهش تلفات برق از 14.5 درصد به 12.5 درصد و تلاش برای تک رقمی کردن این میزان تلفات در استان کار بسیار ارزشمندی است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل به سیاست‌های وزارت نیرو در راستای کاهش تلفات برق اشاره کرد و گفت: با اراده‌ای که در مسئولان برق استان اردبیل سراغ داریم قطعا میزان تلفات در سال جاری به کمتر از 10 درصد خواهد رسید که این برای منطقه‌ای همچون اردبیل که از نظر وجود واحدهای تولیدی در رده‌های پائینی قرار دارد رقم مناسبی است. 

نواداد سیاست استانداری را حمایت از مدیران خوب و شایسته اعلام و تصریح کرد: ارج نهادن به خدمات مدیران شایسته در راس برنامه‌های استان قرار دارد و از مدیر عامل جدید برق انتظار داریم با رساندن اردبیل به جایگاه‌ها و میانگین کشوری به ویژه در کاهش تلفات برق همتی شایان از خود نشان دهد. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ایجاد نیروگاه‌های در مقیاس کوچک در اردبیل شد و بیان  کرد: ایجاد این نیروگاه‌ها در استان اردبیل و در کنار آن ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران در این بخش مدنظر است که امیدواریم شرکت توانیر نیز در این حوزه در کنار مسئولان اردبیل قرار گیرد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل این استان را دارای قابلیت‌های ویژه‌ای در بسیاری از حوزه‌ها اعلام کرد و افزود: اردبیل از نظر نیروی انسانی توانمند و استعدادهای ویژه توسعه‌ای توانایی تبدیل شدن به قطب بزرگ کشاورزی، گردشگری و صنعت را دارد که در کنار رسیدن به شاخص‌های مهم توسعه‌ای در کنار مدیران توانمند استانی خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: