• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

انتشار کتاب آموزشی " EPT - MSRT" در جهاددانشگاهی اردبیل


به همت انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل کتاب آموزشی  " EPT  - MSRT"در 88 صفحه و سه بخش به چاپ رسید. 

به ایسنا منطقه اردبیل، مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: کتاب مذکور توسط دکتر امید علاف اکبری، مدیرگروه زبان انگلیسی جهاددانشگاهی اردبیل و از مدرسان برجسته زبان استان تالیف شده است. 

مهران محمدی با بیان اینکه این کتاب سعی دارد مفاهیم آزمون های EPT –MSRT را با استفاده از روش های ساده و سریع به مخاطبین منتقل نماید خاطرنشان کرد: در بخش اول به تبیین مفاهیم اصلی گرامر زبان انگلیسی مورد نیاز در آزمون پرداخت شده است که برای داوطلبان آزمون ها بسیار ضروری است. 

 وی ادامه داد: در بخش دوم کتاب، نکات و بعضی از روش های تست زنی و مهارت های لازم و در بخش سوم مهارت های مورد نیاز برای پاسخ دادن به سوالات شنیداری معرفی و سعی شده است موارد مورد نیاز داوطلبین به صورت ساده،  سریع و خلاصه وار توضیح داده شود. 

محمدی با اشاره به اینکه این کتاب توسط مؤلف در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل تدریس می شود خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند با حضور در این کلاس، از آمادگی لازم برای آزمون های EPT –MSRT برخوردار شوند. 

وی تصریح کرد: کتاب آموزشی مذکور  به قیمت 100 هزار ریال از معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل واقع در شهرک کارشناسان، میدان شفا عرضه می شود. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: