• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3191-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان اردبیل:

پرداخت 52 میلیارد تسهیلات برای اشتغال فراگیر در اردبیل


مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: تاکنون برای ۵۰ طرح بالغ بر ۵۲ میلیارد ریال تسهیلات از محل اشتعال فراگیر پرداخت کرده‌ایم
.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، رضا نوری در نشست با رئیس اداره کل اعتبارات و سرمایه‌گذاری بانک کشاورزی در اردبیل اظهار کرد: این تسهیلات عمدتا برای طرح‌های بخش کشاورزی در زمینه اشتغال فراگیر پرداخت شده و امیدواریم تا پایان سال بخش قابل توجهی از این تسهیلات نیز به متقاضیان پرداخت شود.
 
وی خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این است تا در فرصت باقی مانده از سالجاری شرایط بهتری برای پرداخت تسهیلات هم در حوزه رونق تولید و هم اشتغال فراگیر و روستایی در بانک‌های عامل استان فراهم آمده و زمینه ایجاد اشتغال مولد را شاهد باشیم.
 
رئیس شورای هماهنگی مدیران بانک‌های عامل استان اردبیل با ابراز خرسندی از فعالیت مطلوب همکاران این استان بیان کرد: در کنار سایر فعالیت‌های روزمره، پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر را به صورت ویژه پیگیر هستیم.

نوری افزود: در حوزه تسهیلات اشتعال فراگیر با عملکرد رضایت بخش، تاکنون بیشترین پرداختی در کشور را داریم.
 
در این نشست رییس اداره کل اعتبارات و سرمایه گذاری بانک کشاورزی نیز در سخنانی اظهار کرد: بانک کشاورزی استان اردبیل بیشترین پرداختی تسهیلات اشتغال فراگیر درکشور را به خود اختصاص داده است.
 
نیکخواه با قدردانی از عملکرد شایسته استان اردبیل خاطرنشان کرد: این استان بیشترین پرداختی تسهیلات اشتغال فراگیر درکشور را به خود اختصاص داده است.
 
وی گفت: در ارزیابی انجام شده در بین استان‌ها استان اردبیل شرایط مناسب‌تری را در پرداخت تسهیلات در قالب بسته‌های تشویقی دولت در ایجاد اشتغال و رونق تولید انجام داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: