• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4090-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

طرح نظارتی بر مراکز عرضه و فروش تشدید می شود


  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال طرح نظارتی اداره کل استاندارد بر مراکز عرضه در استان اردبیل تشدید خواهد . 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، هاشم علایی در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال طرح نظارتی اداره کل استاندارد بر مراکز عرضه در استان اردبیل  تشدید خواهد . 
  
وی گفت:  با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال و افزایش خریدهای مردم، کارشناسان این اداره کل نظارت خود را بر مراکز عرضه کالا تشدید کرده و نظارت بیشتری توسط این اداره کل اعمال می‌شود. 
  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل اضافه کرد: در روزهای پایانی سال‌جاری بازرسی از مراکز عرضه وفروش توسط بازرسان تایید صلاحیت و کارشناسان اداره کل استاندارد اردبیل تشدید خواهد شد تا بازار برای برخی از افراد سودجو ناامن و مردم با اطمینان بیشتری نسبت به خرید کالای استاندارد ایرانی و بخصوص تولیدات داخل استان اقدام نمایند. 
  
علایی با هشدار به کسانی که از روی عمد کالای غیراستاندارد ارائه می‌کنند، بیان کرد: با توجه به اینکه تولیدکننده کالا پاسخگوی شکایات مشتری است در صورتی که عرضه کننده کالا محصولات بدون استاندارد و بدون درج کد ده رقمی داشته باشد، برخورد قانونی خواهد شد. 
  
وی با بیان اینکه شهروندان کالاهای مورد نیازشان را از مراکز عرضه معتبر خریداری کنند، افزود: به منظور جلوگیری از عرضه کالاهای غیراستاندارد و بی‌کیفیت، در ده ماهه گذشته سال‌جاری بیش از 3 هزار و 700 فروشگاه و مراکز عرضه کالا در سطح استان بازدید و بازرسی به عمل آمده است. 
  
مدیر کل استاندار استان اردبیل از شهروندان و مصرف‌کنندگان خواست قبل از خرید کالا به علامت استاندارد و کد ده رقمی درج شده زیر آن توجه کنند و با ارسال کد ده رقمی درج شده به سامانه 10001517  از صحت علامت استاندارد ایران اطمینان حاصل نمایند تا درصورت داشتن شکایت بتوانند حقوق خود را مطالبه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: