• یکشنبه ۲۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-395-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

در واپسین روزهای سال 96؛

370 قهرمان ورزشی در اردبیل تجلیل شدند


به همت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و با حضور مسئولان استانی 370 نفر از قهرمانان ورزشی در رشته‌های مختلف مورد تجلیل قرار گرفتند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در این مراسم که در سالن فدک اردبیل برگزار شد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار کرد: در سایه افتخارآفرینی ورزشکاران ما در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی شاهد اهتزاز پرچم این کشور و افزایش غرور و نشاط اجتماعی و هویت واقعی هستیم. 

بهرام آقاخانی ورزشکاران استان اردبیل را از مستعدترین ورزشکاران در کسب مدال و عنوان قهرمانی‌های ورزشی اعلام و خاطرنشان کرد: وظیفه ماست تا از مدال‌آوران در عرصه‌های ملی، بین‌المللی و جهانی تقدیر و تجلیل کنیم که به نظر می‌رسد این افتخارآفرینی‌ها در سال آینده نیز با هدفگذاری که انجام دادیم بیش از گذشته نمود پیدا کند. 

وی ادامه داد: در کنار ورزش قهرمانی ما روی ورزش همگانی نیز هدفگذاری خاصی کردیم و امیدواریم در سایه اهتمام و توجه به ورزش بتوانیم زمینه نشاط اجتماعی، سرزندگی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی را به عینه شاهد باشیم. 

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: ورزش و جوانان به تنهایی قادر به ایجاد بسترهای لازم برای توسعه همه جانبه ورزش نیست و باید همه نهادها در این عرصه ورود پیدا کنند تا امر ورزش را به عنوان یک کار نیکو و پسندیده به یک فرهنگ فراگیر تبدیل کنند. 

آقاخانی گفت: ورزشکاران باغیرت این استان امسال در عرصه‌های مختلف خوش درخشیدند و در این بین بخشی از حمایت‌ها و پشتیبانی در قالب اسپانسرها نیز انجام شده ولی همچنان انتظار می‌رود این رویدادها و توجهات بیش از هر زمان دیگر بستر تغییر و تشویق ورزشکاران را فراهم آورد. 

وی بیان کرد: بعد از سال‌ها وقفه ما با توجه به تاکید دولت تدبیر و امید در حمایت و همراهی قهرمانان ورزشی و مدال آوران سعی کردیم تا از 370 نفر از چهره‌های موفق در این عرصه تجلیل کنیم که قطعا بیشتر از این توان و بضاعت ورزش ما حکایت از قهرمانی‌ها و پهلوانی‌های ورزشکاران بی‌ادعاست. 

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل به برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی در استان و برگزاری بیش از 10 هزار برنامه ورزش همگانی در سطح استان اشاره و خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین هدفگذاری و رویکرد ما توجه دادن مردم و اقشار مختلف به امر ورزش در راستای تندرستی جامعه است که نتایج آن را می‌توانیم در کاهش بیماری‌ها و آسیب‌ها به عینه شاهد باشیم. 

در این مراسم در کنار قهرمانان ورزشی و مدال آوران از 10 هیئت برتر استان اردبیل به همراه پیشکسوتان و برخی چهره‌های موفق عرصه ورزش اردبیل تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: