• یکشنبه ۲۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-495-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار اردبیل:

اردبیل با قهرمانان ورزشی در عرصه جهانی شناخته شده است


معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل با قهرمانان ورزشی در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی شناخته شده هستند و باید این موفقیت‌ها را تداوم ببخشیم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علی نواداد در آئین تجلیل از قهرمانان ورزشی در سالن فدک اردبیل اظهار کرد: این استان دین بزرگی بر گردن ورزش کشور دارد به طوری که در اکثر رشته‌های ورزشی ورزشکاران توانمند استان اردبیل توانسته‌اند با کسب مدال‌های رنگارنگ برای کشورمان آبروداری کنند.
 
وی با بیان اینکه در رویدادهای مختلف المپیک و پارالمپیک ورزشکاران استان اردبیل همواره خوشرنگ‌ترین مدال‌ها را نصیب خود کرده‌اند، خاطرنشان کرد: باید قدر و منزلت چنین رادمردانی گرامی داشته شده و اسباب حمایت از آنها به اشکال مختلف فراهم آید.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل افزود: با این توانمندی‌ها به عنوان استعداد بالقوه باید در مسیری حرکت کنیم تا با تجهیزات و فراهم کردن امکانات سخت‌افزاری بتوان به مراتب بالاتری دست پیدا کرد.
 
نواداد بیان کرد: باید ضعف کشور و استان اردبیل را در بخش رشته‌های گروهی به نوعی احصاء کنیم تا با آُسیب‌شناسی دقیق زمینه تقویت و موفقیت بیشتر ورزشکاران را در رشته‌های گروهی فراهم کرده و گره‌های احتمالی را برطرف کنیم.
 
وی تصریح کرد: ورزش در شرایط کنونی که جوانان ما با انواع تهدیدها روبرو هستند می‌تواند کاهنده مشکلات، دغدغه‌ها و نگرانی‌های خانواده‌ها و جوانانی باشد که با حضور در میادین ورزشی می‌توانند سلامتی و تندرستی خود را تضمین کنند.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل اضافه کرد: در سال آینده میزبان رویدادهای ملی و بین‌المللی در رشته‌های مختلف همچون اسکی خواهیم بود و با تاکید استاندار اردبیل قرار است با جانمایی در پنج نقطه استان بهترین و مناسب‌ترین پیست اسکی‌ها احداث شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: