• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-494-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

اسکان بیش از ۲۶ هزار نفر از فرهنگیان در اردبیل


مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از اسکان و ۲۶هزار  ۸۲۱ نفر از فرهنگیان در استان اردبیل در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، احمد ناصری در بازدید از محل اسکان نوروزی فرهنگیان در اردبیل اضافه کرد: پذیرش و اسکان 26 هزار و 821 نفر از فرهنگیان در استان اردبیل در ایام تعطیلات نوروزی تحقق یافته است.

وی افزود: بر اساس آمار اعلامی اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل تا روز دهم فرودین ماه تعداد هفت هزار و 450 خانوار به تعداد 26 هزار و 821 نفر و در مجموع با 670 هزار و 53 نفر روز از استانهای آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، تهران، شهرستان های تهران، شهرستانهای اردبیل، مازندران، کردستان، گیلان، قزوین، اصفهان، فارس و البرز در ستادهای اسکان استان اردبیل پذیرش شده‌اند و بیشترین آمار مربوط به استان آذربایجان غربی بوده که در آموزش و پرورش ناحیه 2 اردبیل پذیرش شده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل نیز در این بازدید بیان کرد: اسکان فرهنگیان در استان از روزهای گذشته آغاز شده است و به بهترین شکل در حال انجام است.

علی نواداد گفت: هدف از این بازدید بررسی میزان آمادگی لازم دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف برای ارایه خدمات هر چه بیشتر و استقبال مناسب و شایسته از مسافران نوروزی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات مثبتی در زمینه جذب گردشگر در سال‌های گذشته در استان انجام شده است و امیدواریم که امسال مسافران زیادی از نقاط مختلف کشور به استان اردبیل سفر کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: