• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-997-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار بیله سوار :

روستاها نیازمند ارائه الگوی مناسب برای ساخت و سازها هستند

  
فرماندار بیله سوار گفت: ارائه الگوهای مناسب برای ساخت و ساز در روستاها می‌ تواند از تغییر بافت کالبدی روستا و شکل ظاهری آن جلوگیری کند. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، حسن قبادی در نشستی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بر لزوم نظارت بنیاد مسکن بر فعالیت های اجرایی دهیاری‌ها تاکید کرد و افزود: بنیاد مسکن در دولت تدبیر و امید اقدامات مهمی در بیله سوار انجام داده و یکی از موفق ترین ادارات شهرستان در حوزه خدمت به مردم برای توسعه پایدار روستایی بوده است. 

وی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان کرد: ارائه الگوهای مناسب برای ساخت و سازها روستاها می‌ تواند از تغییر بافت کالبدی روستا و شکل ظاهری آن جلوگیری کند. 

فرماندار بیله سوار افزود: در اجرای قانون تملک و واگذاری روستاها جهت احداث مسکن در 32 روستای شهرستان اقداماتی انجام شده است و در 10روستا به مساحت 120هکتار تملک انجام شده است و آماده واگذاری به متقاضیان است. 
  
وی عنوان کرد: در راستای حل مشکل هشت قشلاق در محدوده شرکت کشت و صنعت پارس و مغان بررسی هایی انجام شده است و طی جلساتی با حضور مسئولان استانی و مدیران کشت و صنعت‌ها مورد تحلیل قرار خواهد گرفت.
 
قبادی گفت: در راستای استفاده بهینه از سهم قیر رایگان با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بخشداران و دهیاران امسال 9 روستای شهرستان با اعتبار یک میلیارد و 750میلیون تومان و به مساحت 35هزار متر مربع آسفالت ریزی خواهد شد.
 
فرماندار بیله سوار افزود: تهیه طرح هادی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان صدر صد تکمیل شده است و در سال گذشته 233 مورد تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی به متقاضیان با اعتبار چهار میلیاردو 660میلیون تومان  توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با همکاری بانکهای عامل جذب شده است 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: