• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1197-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار خلخال:

عملیات بهسازی محور خلخال – اسالم تا هفته دولت به اتمام می‌‌رسد


فرماندار شهرستان خلخال گفت: عملیات بهسازی محور خلخال – اسالم به عنوان زیباترین محور گردشگری در سطح ملی و استانی تا هفته دولت تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، فریدون بابایی در جریان بازدید از عملیات بهسازی محور خلخال – اسالم اظهار کرد: با توجه به قدمت 55 ساله این محور ما در سمت محدوده استان اردبیل تلاشمان بر این است تا عملیات بهسازی و ایمن‌سازی این محور گردشگری را در فصل کاری انجام دهیم که مقدمات آن نیز شروع شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت توسعه صنعت گردشگری در استان اردبیل و تاکید استاندار در این زمینه آسفالت مجدد این مسیر ایمن‌سازی و بهسازی محور اسالم – خلخال بسیار حیاتی به نظر می‌‌رسد که این امر قطعا به تقویت حوزه گردشگری و افزایش ورود مسافران و گردشگران کمک خواهد کرد.
 
فرماندار خلخال بیان کرد: 27 کیلومتر از این مسیر در محدوده استان اردبیل قرار دارد و تلاش می‌کنیم تا هفته دولت عملیات بهسازی و روکش آسفالت این مسیر به انجام رسیده و بتوانیم این محور را چهاربانده و به محل ایمن تردد گردشگران و مسافران و اهالی منطقه تبدیل کنیم.
 
بابایی افزود: انتظار داریم مسئولان استان گیلان نیز 42 کیلومتر از این مسیر را که در محدوده آنها قرار دارد به شکل آبرومند و مناسب بهسازی و مناسب‌سازی کنند تا این مسیر به شکل مناسب برای تردد هموطنان تدارک دیده شود.
 
وی گفت: با توجه به اینکه محور اسالم – خلخال جزو محورهای مه‌آلود و با شرایط جوی خاص است امیدواریم هم در خط‌کشی این مسیر و هم روشنایی آن با همکاری راه و شهرسازی و حوزه راهداری اقدامات مطلوب و مناسب انجام شود.
 
محور زیبا و گردشگری خلخال – اسالم که در سال 1342 احداث شده با گذشت سال‌های متمادی از لحاظ آسفالت رو به تخریب گذاشته به طوری که اکثر مترددین در این مسیر گله‌مند وضعیت نامناسب آسفالت این محور گردشگری هستند و ضروری است مسئولان در آستانه سفرهای تابستانی فکری به حال ترمیم، بهسازی و مناسب‌سازی این مسیر گردشگری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: