• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-591-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار مشگین شهر:

فرماندار مشگین شهر بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد

فرماندار مشگین شهر به ضرورت حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، میرعلی رحیمی زاد در کمیسیون نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشگین شهر بر برخورد جدی با اخلال گران بازار به بهانه افزایش قیمت دلار تأکید و گفت : در سال 97 که از طرف مقام معظم رهبری بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است همه مسولان و رسانه های جمعی را برای فرهنگ سازی و نهادینه کردن خرید کالای ایرانی ترغیب کرد . 

وی با بیان اهمیت تولید کالای ایرانی، این نکته را متذکر شد که  همه تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات باید زمینه ی ارتقای کیفیت کالای تولید شده را فراهم و بیش از پیش کالا و خدمات تولیدی را متناسب با ذوق و سلیقه ی مصرف کنندگان تطبیق دهند. 

رحیمی زاد با انتقاد از عملکرد برخی از ادارات در زمینه مبارزه با قاچاق کالا وارز افزود: نباید عده ای به بهانه افزایش قیمت دلاراقدام به افزایش قیمت کالای ایرانی کنند و از فروش برخی از محصولات امتناع نمایند. 

فرماندار مشگین شهر در ادامه نقش رسانه های جمعی را در فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی و معرفی محصولات تولیدی داخل را مهم ارزیابی و گفت: فرهنگ سازی در این زمینه از وظایف اصلی نخبگان و فرهیختگان جامعه بوده که از طریق بستر رسانه های اجتماعی  این مهم در جامعه و افکار عمومی نهادینه شود . 

رحیمی زاد با تشریح اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در سال 97 اظهار داشت: 3450 فرصت شغلی باید در سال 97 در شهرستان ایجاد و تحقّق این امر جز با همکاری و هماهنگی کلیه ی مسولان امکان پذیر نخواهد شد. 

وی با اشاره به پیشینه تاریخی کشور گفت : در تاریخ سیاسی کشور ایران هستند شخصیت های ملی و مذهبی که در دوران گذشته از کالای ایرانی استفاده و می توانند الگویی مناسب برای نسل های آینده باشند. 

رحیمی زاد با بیان تأمین زیرساخت های سرمایه گذاری تصریح کرد: امسال 20درصد از کل اعتبارات شهرستان برای تأمین زیرساخت ها و یسترهای سرمایه گذاری و رونق تولید در نظر گرفته شده و ادارات باید زمینه سرمایه گذاری و دعوت از سرمایه گذاران را فراهم نمایند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: