• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4190-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس پلیس راهور استان اردبیل:


طولانی شدن عملیات احداث پل قدس داد مردم را درآورده است


رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: طولانی شدن زمان احداث پل قدس و داروپخش داد مردم را درآورده است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، رحیم آقامحمدی در جلسه شورای ترافیک استان اردبیل اظهار کرد: مردم به معنای واقعی در تردد از مسیرهای منتهی به پل قدس و گل نیمه تمام داروپخش معذب هستند و از شهرداری انتظار می‌رود هر چه سریعتر نسبت به تکمیل و تعیین تکلیف این پروژه‌ها که تنگنای واقعی در روان‌سازی تردد و عبور و مرور مردم به وجود آورده اقدام کند.
وی با اشاره به پیشنهادات و انتظارات پلیس راهور در سطح استان برای راهگشایی در حوزه ترافیک شهری خاطرنشان کرد: در سالجاری اولین و اساسی‌ترین خواسته ما از مجموعه شهرداری این است تا نسبت به راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک اردبیل اقدامی عملی انجام دهند.
رئیس پلیس راهور استان اردبیل تسریع در اتمام پروژه‌های عمرانی را در سطح شهر اردبیل یادآور شد و گفت: تاخیر و تعلل در اتمام این پروژه‌ها اسباب نارضایتی مردم را فراهم کرده است.
آقامحمدی در ادامه به ضرورت تمرکززدایی واحدهای تجاری، خدماتی و مطب پزشکان از هسته مرکزی شهر را از دیگر اولویت‌ها اعلام و تصریح کرد: انتظار داریم شاهد شروع طرح تمرکززدایی واحدهای پزشکی مستقر در سرچشمه که به افزایش گره‌های ترافیکی سنگین منجر شده به سرعت اجرایی شود.
وی از پیگیری‌های جدی برای حل مشکلات توقف کامیون‌های سنگین در سطح شهر و ساماندهای وانت‌بارهای میوه‌فروش در سطح شهر اردبیل خبر داد و افزود: انتظار می‌رود در این زمینه با همکاری دستگاه‌های متولی اقدامی عملی انجام شود.
رئیس پلیس راهور استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به طرح نوروزی پلیس راهور استان اردبیل اشاره و بیان کرد: در طرح نوروزی سالجاری با همکاری 616 نفر از نیروها شرکت کردیم و با بهره‌گیری از توان همیاران پلیس در کنترل تخلفات والدین و بهره‌مندی از ظرفیت پلیس‌یاران جوان بالغ بر 5 هزار حلقه‌ سی‌دی آموزشی و 10 هزار برگ بروشور آموزشی اقدام به کنترل ترافیک در حوزه کاری خود کردیم.
آقامحمدی از توزیع 5 هزار برگه ارشادی به جای برگه‌های جریمه در بین مسافران و گردشگران ورودی به اردبیل خبر داد و افزود: در بررسی وضعیت تصادفات نوروزی 97 و متوفیان تصادفات رانندگی در استان اردبیل با کاهش 100 درصدی مواجه بودیم.
وی در ادامه سخنان خود از صدور 18 هزار و 357 مورد گواهینامه در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: در سال 96 بالغ بر 7 هزار و 284 خودرووی جدید شماره‌گذاری  و 52 هزار و 128 مورد تشکیل پرونده بازدید فنی را شاهد بودیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: