• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-691-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

با حضور دادستان اردبیل انجام شد؛


بررسی مشکلات ۵ واحد سرمایه‌گذاری تولیدی در اردبیل


در اولین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال در استان اردبیل پرونده ۵ واحد تولیدی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در اردبیل بررسی و برای حل مشکلات آنان تدابیر لازم اندیشیده شد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در این جلسه که در اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد، مشکلات واحدهای تولیدی از جمله طرح سرمایه‌گذاری پرواربندی شترمرغ، شرکت گیاهان دارویی آذر طبیعت، شرکت زیست کود خزر، پروژه پیست اسکی قاسم قشلاقی و  شرکت سرین سو بررسی و تدابیر لازم برای حل مشکلات آنان از سوی مسئولان کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری تولید و اشتغال استان اردبیل اتخاذ شد.
 در این جلسه رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان اردبیل با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: عمل به منویات مقام معظم رهبری و جامعه عمل پوشاندن به شعار سال از دغدغه‌ها و مسئولیت اصلی ما در بخش خصوصی و اتاق بازرگانی است و ما تمام تلاش و همت خود را برای رفع مشکلات سرمایه‌گذاران واحدهای بخش خصوصی به کار بسته‌ایم.
حسین پیرموذن با یادآوری اینکه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان اردبیل از حمایت‌های قضایی کامل برخوردار هستند، بیان کرد: ما تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا واحدهای بزرگ تولیدی در استان اردبیل راه‌اندازی شده و هیچگونه مشکلی از بابت حمایت قضایی نداشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری تولید و اشتغال استان اردبیل بدون کم و کاست اجرایی می‌شود تصریح کرد: هیچ سرمایه‌گذاری در اردبیل نباید در پیچ و خم بروکراسی گرفتار شده و ما در نشست‌هایی که با مسئولان بانک‌ها داریم از آنها خواسته‌ایم تا سرمایه‌گذاران را تا رسیدن به مرحله بهره‌برداری کامل از واحدهای تولیدی حمایت کنند.
عضو هیئت رئیسه اتاق ایران همچنین از دستگاه‌های خدمات‌رسان از قبیل برق، گاز و آب منطقه‌ای خواست؛ تا در راستای تسهیل امور سرمایه‌گذاران و به ویژه فعالان بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی زمینه‌های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم نمایند.
پیرموذن خاطرنشان کرد: بانک‌های استان در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و قانونی و تولید ملی اقدامات اساسی را انجام خواهند داد و متقاضیان را نسبت به ایجاد واحدهای تولیدی فعال حمایت می‌کنند.
وی گفت: در واگذاری مجوزها برای واحدهای تولیدی در استان اردبیل که منجر به تولید اشتغال می‌شود باید مسئولان با بازنگری جامع و کامل وارد عمل شده و بخش خصوصی را در این امر یاری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: