• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-791-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون دادگستری اردبیل تاکید کرد:


تلاش برای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی با همراهی بخش خصوصی


معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: حمایت از تولید ملی و پشتیبانی از تولید کالای ایرانی در راس فعالیت‌های مسئولان استان اردبیل در کنار بخش خصوصی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، یوسف خدادادی در اولین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال استان اردبیل در سالجاری اظهار کرد: حمایت از تولید ملی در راستای اقتصاد مقاومتی برای همه ما یک اصل است و ما با در نظر گرفتن این مهم نسبت به حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و قانونی در استان اردبیل تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم.
وی با اشاره به هوشمندی و درایت مقام معظم رهبری در نامگذاری سال‌های اخیر با مضامین اقتصادی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری تکلیف و وظیفه همه مسئولان را در ساختن کشوری آباد و مستقل معین کرده و همه ما وظیفه داریم برنامه‌های خود را در راستای عمل به منویات ایشان تدوین و تنظیم نماییم.
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل حمایت از سرمایه‌گذاری های مشروع و قانونی در استان اردبیل را اولویت اصلی مسئولان کمیته اجرای حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری اعلام کرد.
خدادادی گفت: اتاق بازرگانی صنایع معادن کشاورزی استان اردبیل در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اردبیل سنگ تمام گذاشته و ما با تقدیر از مسئولان اتاق اردبیل از هیچ تلاشی برای به سر و سامان رساندن فعالیت‌های بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری های مشروع در استان فروگذار نمی‌کنیم.
وی بانک‌های عامل در استان اردبیل را به همکاری با واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری در استان فراخواند و تصریح کرد: ما برای به ثمر رساندن سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی در استان اردبیل نیازمند تلاش گسترده بانک‌ها هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: