• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-891-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

دادستان اردبیل:


سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بازوی قدرتمند حمایت از تولید ملی هستنددادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و تولیدکنندگان بومی بازوی توانمند و و قدرتمند حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، سیدناصر عتباتی در اولین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال استان اردبیل در سالجاری اظهار کرد: مسئولان در به ثمر نشاندن فعالیت‌های واحدهای تولیدی در راستای عمل به شعار سال تمام تلاش خود را باید انجام دهند و کمیته اجرایی حمایت از سرمایه‌گذاری در استان اردبیل با در نظر گرفتن این امر سعی دارد تا هیچ سرمایه‌گذاری با بهانه‌های واهی استان را ترک نکند.
وی با تاکید بر اینکه حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع در اردبیل زمینه اشتغال پایدار را در این استان فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر که عمده مشکل استان اردبیل رفع معضل بیکاری است ما با حمایت از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی درصدد رفع این معضل در استان هستیم تا در آینده‌ای نزدیک بیکاری را به طور قطع در این استان ریشه‌کن کنیم.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل حمایت از کالای ایرانی را ضامن ایجاد اشتغال در کشور دانست و گفت: مقام معظم رهبری با نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی آحاد ملت را مورد خطاب قرار دادند تا با حمایت از تولیدات ملی و ایرانی چرخ اقتصاد و زندگی خانواده‌های وطن را به حرکت درآورند.
عتباتی حمایت دولت از تولید کالاهای ایرانی را نیز مهم ارزیابی کرد و گفت: دولت باید با پرداخت تسهیلات با بهره کم بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران را برای حضور در عرصه تولید حمایت و تشویق نماید و این امر باید به طورر جدی از سوی دولتمردان دنبال شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: