• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1597-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار نیر خبر داد:

واگذاری زمین رایگان به سرمایه‌گذاران در نیر


فرماندار شهرستان نیر از واگذاری زمین رایگان به سرمایه‌گذاران برای احداث واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علیرضا علیپور در جریان بازدید از واحدهای راکد شهرستان نیر اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال 97 به نام حمایت از کالای ایرانی ما در عمل به این منویات مقام معظم رهبری و در تقویت جبهه تولید و اشتغال با تمام توان و ظرفیت در این شهرستان از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کنیم. 

وی فضای سرمایه‌گذاری را در این شهرستان یک فضای امیدبخش و رو به رشد توصیف و خاطرنشان کرد: با توجه به فعال بودن دو شهرک صنعتی در این شهرستان و اراضی قابل واگذاری به سرمایه‌گذاران در بخش‌های تولیدی و اقتصادی ما مصمم هستیم به صورت رایگان این زمین را هم در شهرک صنعتی و خارج از این محدوده در اختیار سرمایه‌گذاران واقعی قرار دهیم تا زیرساخت‌های اولیه در ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم آید.

فرماندار نیر در ادامه ضرورت تامین سایر زیرساخت‌ها را در کمک و همراهی سرمایه‌گذاران یادآور شد و گفت: ما اگر تولید منطقه‌ای، استانی و کشوری را تقویت کنیم و امکان خرید کالاهای تولیدی باکیفیت را در قالب این مجموعه‌ها فراهم آوریم به یقین سرمایه‌گذاران با رغبت و علاقمندی بیشتر در این عرصه حاضر خواهند شد. 

علیپور تصریح کرد: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و کاهش فرآیند بروکراسی اداری از دیگر رویکردهای ما در حمایت از تولید کالای ایرانی است که زمینه‌ها و بسترهای این کار را می‌توانیم به راحتی فراهم کنیم. 

وی با انتقاد از کسانی که سعی می‌کنند برای سرمایه‌گذاران فضای تاریک و ناامیدی را رقم برنند، گفت: تمام تلاش ما در سالجاری بر این خواهد بود تا واحدهای راکد، نیمه تعطیل و تعطیل شده را از بحران خارج کرده و زمینه فعالیت مجدد آنها را به وجود آوریم. 

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان نیر ادامه داد: در شهرستان نیر و در شهرک تخصصی آب فضای خوبی برای تولید نوشیدنی‌های متعدد فراهم آمده که تعدادی از این کارخانه‌ها در مرحله نهایی نصب تجهیزات خود هستند که امیدواریم در نیمه اول امسال تعدادی از این مجموعه‌ها تکمیل و به بهره‌‌برداری برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: