• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7090-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

در اردبیل و با حضور 5 استان کشور؛

همايش صيانت و گفتمان‌سازي اجتماعي شدن مبارزه با موادمخدر برگزار می‌شود


  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از برگزاری هفتمين همايش صيانت و گفتمان‌سازي اجتماعي شدن مبارزه با موادمخدر با حضور 5 استان کشور در اردبیل خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، بهنام بهشتی در جلسه هماهنگی برگزاری این همایش در اردبیل اظهار کرد: سمن‌هاي فعال در حوزه مبارزه با موادمخدر و پيشگيري از اعتياد و برخي از مسئولين و مديران ارشد استان‌هاي اردبيل، آذربايجان شرقي و غربي، زنجان و گيلان در اين همايش حضور خواهند داشت. 

وی خاطرنشان کرد: در این همایش تلاش می‌شود تا نقش و جايگاه سازمان‌ها و مراكز غيردولتي را در چارچوب جذب مشاركت، گفتمان‌سازي، پيشگيري از اعتياد، و آسيب‌هاي اجتماعي، صيانت و كارآفريني براي گروه‌هاي خاص و اجتماعي شدن درمان، كاهش آسيب و حمايت‌هاي اجتماعي را بررسي کنیم. 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل هر یک از محورهای همايش منطقه‌اي صيانت و گفتمان سازي اجتماعي شدن مبارزه با موادمخدر در قالب يك پنل علمي و پژوهشي برگزار مي‌شود كه تمامي طرح‌هاي علمي از سوي اعضاي هيأت علمي دانشگاه‌هاي اردبيل و سمن‌هاي سطح يك استان تهيه شده است. 

بهشتی ادامه داد: اين همايش با اهداف اصلي توسعه كاركردهاي اجتماعي سازمان‌هاي مردم‌نهاد، افزايش نقش گروه‌ها و نهادهاي مختلف مردمي و همچنين بسترسازي، گفتمان و فرهنگ‌سازي همگاني در راستای كنترل و كاهش تقاضاي موادمخدر و روانگردان‌ها در جامعه برگزار مي‌شود. وی ادامه داد: هفتمین همایش صیانت و گفتمان‌سازی اجتماعی مبارزه با موادمخدر 27 فروردین به میزبانی اردبیل و در سالن ولایت سپاه برگزار خواهد شد تا یک خروجی مناسبی را از این همایش در کاستن از آسیب‌های اجتماعی به ویژه موادمخدر شاهد و ناظر باشیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: