• پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-995-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اردبیل خبر داد:

المپیاد ورزشی فرهنگیان در اردبیل برگزار می‌شود/اردبیل میزبان کشوری همایش علمی و تخصصی دبیران تربیت بدنی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اردبیل گفت: همزمان با گرامی‌داشت هفته معلم اولین المپیاد ورزشی فرهنگیان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

صاحب در حاشیه آغاز مسابقات کشتی نونهالان در اردبیل در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد: ما با یک ایده مناسب این المپیاد را برای اولین بار بین فرهنگیان استان و در رشته‌هایی همچون فوتسال، تنیس روی میز و ... برای معلمان مرد و برخی رشته‌ها نیز برای معلمان زن برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا همزمان با هفته معلم در اردیبهشت ماه این رقابت‌ها آغاز شود و قطعا در سال‌های آینده با شرایط مناسب‌تر این المپیاد را ادامه خواهیم داد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اردبیل بیان کرد: با پیگیری وزارتی قرار است همایش علمی – تخصصی دبیران تربیت بدنی به میزبانی اردبیل در تابستان برگزار شود که میزبانی مردان را در این رقابت‌ها عهده‌دار خواهیم بود.

صاحب گفت: اکثر استان‌ها به دنبال کسب این میزبانی بودند اما معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت ورزش با میزبانی استان اردبیل موافقت کرده و به احتمال زیاد در شهریورماه شاهد برگزاری این رویداد خواهیم بود.

وی افزود: علاوه بر این رویدادها که برای بهار و تابستان پیش‌بینی کردیم قطعا میزبانی مسابقات متعدد ورزشی را به صورت منطقه‌ای و کشوری عهده‌دار خواهیم بود که امیدواریم با بهترین شرایط این رویدادها را به انجام برسانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: