• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-792-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم گرمی در مجلس:

وام دادن اشتغال محسوب نمی‌شود


نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: وام دادن به جوانان بیکار اشتغال محسوب نمی‌شود و نباید به چنین آمارهایی دلخوش کنیم. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، میرحمایت میرزاده  در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: دولتی‌ها تاکنون هیچ عملکردی را از برش یکساله برنامه ششم به صورت ملی و استانی به مجلس ارائه ندادند در حالی که انتظار می‌رود در استان اردبیل در این زمینه گزارش کاملی ارائه شود تا بدانیم از 20 درصد برنامه ششم توسعه که باید در این یکسال اجرا می‌شد چه میزان محقق شده است. 

وی به مصوبات سفر مسئولان به استان و اجرایی نشدن برخی از این تعهدات اشاره و خاطرنشان کرد: مدیری را سراغ داریم که بعد از گذشت 13 ماه از سفر وزیر نه تنها پیگیر مصوبات نبوده بلکه هیچ یک از بندهای این مصوبات از طریق وزارتخانه اجرا نشده است. 

میرزاده از استاندار و مدیران استان خواست؛ تا با جدیت این مصوبات سفر را پیگیری کنند و گزارش کاملی از نتایج این مصوبات را به مردم ارائه کنند. 
  
وی با اشاره به گزارش عملکرد پرداخت تسهیلات یا معرفی به بانک‌ها و برخی دیگر از اقدامات بیان کرد: وامی که منجر به اشتغال در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها به صورت مستقیم نشود اشتغال واقعی به حساب نمی‌آید. 

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سال مزین به حمایت از کالای ایرانی انتظار می‌رود شغل واقعی و پایدار با رصد استاندار و مدیران در همه شهرها ایجاد شود تا بیش از این شرمنده مردم و خانواده‌ها نباشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: