• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1192-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

دفاع تمام قد فرماندار اردبیل از فضای مجازی؛

گناه رسانه‌ها اطلاع‌رسانی و آگاهسازی است/ بیشترین هجمه مربوط به نهادهای انتخابی است


  
فرماندار اردبیل با دفاع تمام قد از فعالیت فضای مجازی و رسانه‌ای گفت: گناه رسانه‌ها تنها اطلاع‌رسانی و آگاهسازی صحیح است اما عده‌ای آن را برنمی‌تابند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، جواد زنجانی در حاشیه  همایش روز شوراها در شورای شهر اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شوراها از سال 88 تاکنون یک مسیر پرفراز و نشیبی را گذرانده‌اند و امروز در شرایطی جایگاه آنها به تثبیت رسیده که همچنان به عنوان یک نهاد انتخابی با برخی هجمه‌ها و ناملایمتی‌ها مواجه هستند. 
  
وی خاطرنشان کرد: در بررسی تاریخ و تمدن بشری همواره به مقاطعی برخورد می‌کنیم که مردم سعی کردند در سرنوشت خود دخیل باشند و کارها به نوعی به مردم واگذار شده است که در چنین صحنه‌ها و عرصه‌هایی همیشه ناملایمتی‌ها و برخی هجمه‌ها اتفاق افتاده در حالی که در ساختار مجموعه‌‌های انتصابی چنین چیزی را شاهد نیستیم. 
  
زنجانی اصل شفافیت و اطلاع‌رسانی را در فعالیت مناسب شورای شهر یادآور شد و گفت: امروز برخی‌ها از آشکارگوئی فضای مجازی واهمه دارند و سخت برآشفته می‌شوند در حالی که گناه این رسانه‌ها اطلاع‌رسانی و آگاهسازی است که به نظر می‌رسد چنین اقدامی نان برخی‌ها را آجر کرده است. 
  
فرماندار اردبیل بیان کرد: با شفاف‌گوئی به مردم و بیان واقعیت‌ها نباید در بسیاری از حوزه‌ها انتظار معجزه داشته باشیم و در فعالیت شوراها ما منکر رسیدن به یک نقطه ایده‌ال نیستیم بلکه بر این باوریم شوراها با حداقل اختیارات می‌توانند کارنامه مناسب داشته و در اعتمادسازی ورود پیدا کنند. 
  
زنجانی اصلاح امور، رفع اشکالات و تقویت توسعه اختیارات را برای شوراها ضروری خواند و تصریح کرد: هرچند شوراها صبغه عمرانی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی دارند اما نیم‌نگاهی به حوزه سیاسی نیز در این منصب خطا و اشتباه محسوب نمی‌شود. 
  
فرماندار اردبیل در پایان گفت: شوراها به مرور در مسیر کمال قرار گرفته‌اند و شورا و شهرداری باید بیشترین وقت خود را صرف کارهای نظارتی و قانونگذاری کنند تا با همراهی شهرداری زمینه پاسخگوئی به مطالبات مردم فراهم آید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: