• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-3990-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

با تصویب اعضای شورای شهر؛

دفاتر الکترونیکی خدمات شهرداری در اردبیل راه‌اندازی می‌شود


     
با تصویب اعضای شورای شهر دفاتر الکترونیکی خدمات شهرداری اردبیل راه‌اندازی می‌شود تا با واگذاری بخشی از کارهای شهرداری به این دفاتر مردم به سرعت خدمات مناسبی را دریافت کنند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در بیست و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل رئیس شورای شهر با تبریک فرارسیدن میلاد امام عصر(عج) به تشکیل شورها در نهم اردیبهشت با فرمان تاریخی امام راحل اشاره و اظهار کرد: با شکل‌گیری شوراها در حقیقت کار مردم به خود آنها واگذار شد و در حقیقت مردم‌سالاری دینی و حاکمیت مردم بر امور و سرنوشت خود رقم خورده و یک توجه و اقبال جدی را به مطالبات فراگیر آنها شاهد هستیم. 
  
علیرضا پوستی خاطرنشان کرد: اگر امروز با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب کشور ما عزتمندانه در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف با قدرت و صلابت حاضر شده به خاطر جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران در دفاع از تمامیت ارضی کشور بوده که امروز شاهد ثمربخشی نظام اسلامی در حوزه‌های مختلف هستیم. 
  
وی رضایتمندی مردم را از عملکرد 6 ماهه شورای پنجم یادآور شد و گفت: در اظهارنظرهایی که مردم در خصوص عملکرد شورا در 6 ماه گذشته داشتند نشان می‌دهد که ما یک وضعیت رضایت‌بخشی را در فعالیت‌ها و اقدامات شورا و شهرداری شاهد و ناظر هستیم. 
  
پوستی در ادامه به مصوبه اعضای شورا در راه‌اندازی دفاتر الکترونیکی برای ارائه خدمات شهرداری به مردم خبر داد و افزود: همانطوری که پیشخوان‌ها و دفاتر الکترونیکی قوه قضائیه راه‌اندازی شده تا تسهیل کار مردم و تشکیل پرونده اولیه در کاهش تماس مستقیم مردم با این نهادها اتفاق بیفتد به یقین با راه‌اندازی دفاتر الکترونیکی خد ات شهرداری نیز شاهد کاهش مراجعات مردم به شهرداری و تسیهل فرآیند ارائه خدمات در این مجموعه خواهیم بود که البته قرار است به صورت دقیق آئین‌نامه‌های اجرایی و شرایط واگذاری امور شهرداری به این دفاتر به تائید و تصویب شورای شهر برسد. 
  
در این جلسه همچنین اعضای شورای شهر با پیشنهاد شهرداری در احداث مجموعه تجاری در کنار مسجد المهدی حافظ برای درآمدزایی و تقویت اقتصادی این مسجد موافقت کردند تا با صدور مجوزهای قانونی ساخت این مجموعه تجاری به انجام برسد. 
اعضای شورای شهر همچنین با ارائه 20 درصد تخفیف به مناسبت روز ارتش، پاسدار، کارگر، معلم، پرستار و ... در قدرشناسی از تلاشگران این مشاغل ارزشمند موافقت کردند تا با مراجعه شاغلین این صنوف از تخفیف 20 درصد در پرداخت مطالبات و عوارض شهرداری معاف شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: