• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1492-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای عالی اصلاح‌طلبان استان اردبیل:

خط قرمز ما در انتخاب مدیران حامیان دولت روحانی است


  
  
رئیس شورای عالی اصلاح‌طلبان استان اردبیل گفت: خط قرمز ما در انتخاب مدیران در استان اردبیل حامیان روحانی است که افراد منتسب باید معتقد به آرمان جریان اصلاحات باشند. 
  
حجت‌الاسلام محمدباقر فلسفی در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، و در پاسخ به برخی انتخابات غیراصلاحاتی اخیر در اردبیل اظهار کرد: بنده شفاف‌ترین کارنامه را در اظهارنظرها و بیان مسایل و موضوعات مختلف دارم و صادقانه دنبال آرمان خودمان هستیم که همواره در تحقق آن گام برداشتیم. 
  
وی خاطرنشان کرد: خط قرمز جریان اصلاحات انتصابات بدون حاشیه و بدون ریاکاری است و مسلما هر کس که آماده خدمت‌رسانی می‌شود باید صادقانه در این صحنه حاضر شود. 
  
رئیس شورای عالی اصلاح‌طلبان استان اردبیل گفت: در تصمیم‌گیری‌ها نیز ما صادقانه عمل کرده و تصمیم می‌گیریم به ویژه در انتصابات فرمانداران خط قرمز مورد تاکید ما انتخاب حامیان دولت و معتقدین به جریان اصلاحات هستند. 
  
فلسفی با بیان اینکه انتصاب مدیران نیز کار تخصصی است، بیان کرد: هر چند ما تمایلی به ورود به این عرصه نداریم اما در این زمینه نیز خط قرمز ما انتخاب مدیرانی است که در ستاد رقیب روحانی فعالیت نداشته‌اند چرا که ما اجازه ورود به عرصه قدرت را به مدیرانی که در ستاد رقیب روحانی حاضر شده بودند نخواهیم داد. 
  
وی در مورد خبر منتشر شده در باب انتصاب برخی از مدیران ستاد رقیب روحانی در استان اردبیل تصریح کرد: ما نه تنها از این کار حمایت نمی‌کنیم بلکه با استاندار اردبیل صحبت شده و به دلیل آنکه استاندار خود حامی آرمان رئیس جمهور است هرگز اجازه نخواهد داد تا افرادی که از یاران وفادار به وعده‌های رئیس‌جمهور نیستند بخواهند وارد عرصه مدیریتی شوند. 
  
رئیس شورای عالی اصلاح‌طلبان استان اردبیل ادامه داد: این حرکت‌ها نه تنها اسباب ناامیدی به وجود نیاورده بلکه در آخر نیز صدور حکم فرد مورد نظر ملغی شده و ما نیز مانع چنین انتصابی شده‌ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: