• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-595-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی:

تقویت ورزش روستایی در راستای تثبیت روستائیان صورت می‌گیرد


   
  
رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی از تقویت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی با هدف تثبیت روستائیان و ماندگاری آنان در روستا خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، غلامرضا جعفری در مراسم ارسال تجهیزات خانه‌های ورزشی روستایی استان اردبیل اظهار کرد: تقویت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی خارج از وظیفه وزارت ورزش و جوانان به عنوان یک رسالت ملی برای ما تلقی می‌شود و امیدواریم این ورزش‌ها با رسیدن به درجه اعلای رشد و بالندگی بتواند دغدغه ما را در ورزش روستائیان به حداقل برساند. 
  
وی ارائه خدمات ویژه به روستائیان را علیرغم کمبود امکانات یادآور شد و خاطرنشان کرد: زمینه حمایت از فرآیندهای توسعه ورزش روستایی در کشور شکل گرفته تا بتوانیم از این ورزش چه در عرصه بین‌المللی و چه در عرصه‌های داخلی و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری استفاده لازم را ببریم. 
  
رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی تثبیت روستائیان و ماندگاری آنان را در محل زندگی‌شان از سیاست‌های وزارت  ورزش و جوانان در توسعه و تقویت ورزش‌های روستایی اعلام کرد و گفت: تثبیت روستائیان با استفاده از عنصر ورزش عامل مهمی در توانمندسازی جامعه مولد کشور است و ما تمام تلاش خود را برای ارتقای ورزش روستایی به کار بسته‌ایم.
 
   جعفری تعدیل هزینه‌های درمانی ناشی از کم تحرکی روستائیان را یکی دیگر از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان دانست و افزود: تلاش می‌کنیم تا منابع موجود را به سمت ارتقای جایگاه اقتصادی کشور و حمایت از تولید و اشتغال سوق دهیم که در این راستا نیز با آگاهسازی روستائیان از ابعاد ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: