• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-695-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر کل دفتر ورزش روستایی وزارت ورزش و جوانان خبر داد:

تجهیز 2500 خانه ورزش روستایی در کشور


  
  
مدیر کل دفتر ورزش روستایی وزارت ورزش و جوانان از تجهیز و 2 هزار و 500 خانه ورزش روستایی در کشور در سال گذشته خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، غلامرضا پارسا در مراسم ارسال تجهیزات خانه‌های ورزشی روستایی استان اردبیل در مجموعه ورزشی رضازاده اظهار کرد: در حال حاضر در کشور 63 هزار روستا وجود دارد که 52 هزار مورد از این روستاها با جمعیت 500 هزار نفر قرار دارند. 
  
وی از ایجاد و راه‌اندازی خانه‌های ورزشی در تمامی این روستاها طبق سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال گذشته نسبت به تجهیز 2 هزار و 500 خانه ورزش روستایی اقدام شد که در نظر داریم در سالجاری نیز در هر استان 6 خانه ورزشی را راه‌اندازی و تجهیز کنیم. 
  
مدیر کل دفتر ورزش روستایی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در سالجاری تجهیز 2 هزار خانه ورزش روستایی در دستور کار است، تصریح کرد: ما در حال حاضر 200 هزار نفر ورزشکار سازمان یافته ورزش‌های روستایی و باز‌ی‌های بومی و محلی در کشور داریم و در کنار آن بالغ بر یک میلیون نفر ورزشکار غیررسمی این رشته در کشور فعالیت می‌کنند. 

   پارسا با بیان اینکه هزینه‌های ساخت سالن‌‌های ورزشی در روستاها بالاست، گفت: بر همین اساس وزارت ورزش و جوانان سیاست ایجاد و تجهیز خانه‌های ورزشی در روستاها را در پی گرفته است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: