• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2194-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل خبر داد:

کسب مقام سوم کشوری در برگزاری طرح ولایت در سال 1396 توسط استان اردبیل

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل از کسب مقام سوم کشوری در برگزاری طرح ولایت در سال 1396 توسط استان اردبیل خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، معین الدین اسدی در جلسه هماهنگی طرح ولایت سال 1397 ضمن ارائه گزارشی در خصوص طرح ولایت و راهیان نور، گفت: سال گذشته یک هزار و 448 نفر دانشجو به راهیان نور اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه از سال گذشته برای اردوهای راهیان نور رنگ و بوی علمی بخشیده شده است، افزود: با این کار اثربخشی این اردوها بیشتر شده و رضایتمندی بیشتری را از سوی دانشجویان شاهد بودیم. 

اسدی با بیان اینکه امسال 23 امین دوره طرح ولایت دانشجویی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این طرح مبانی اندیشه اسلامی در موضوعات مختلف به دانشجویان ارائه می شود. 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه 22 اردیبهشت سالجاری آزمون طرح ولایت در دانشگاه ها برگزار خواهد شد، ادامه داد: پیش بینی می شود امسال 240 نفر در مدت 9 روز دوره و 3 روز راهیان نور در طرح ولایت شرکت کنند. 

وی گفت: طبق ارزیابی انجام گرفته برای طرح ولایت سال 1396، استان اردبیل مقام سوم کشور را در خصوص برگزاری طرح ولایت کسب کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: