• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1692-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استاندار اردبیل:

مطالبات فرهنگیان اردبیل با برنامه‌ریزیهای اساسی پیگیری می‌شود


  
  
معاون سیاسی استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزیهای اساسی به دنبال پیگیری مطالبات فرهنگیان اردبیل هستیم. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، علی نواداد در همایش تجلیل از معلمان با بیان این مطلب افزود: مهم‌ترین اولویت ما تحقق و پیگیری مطالبات فرهنگیان است بطوریکه در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یافته است. 
  
وی با اشاره به اهمیت جایگاه معلم درجامعه خاطرنشان کرد: جایگاه و مقام معلمان بالا است که باید به این امر در جامعه اهمیت داده شود و خوشبختانه مسئولان استان برای پیگیری مطالبات معلمان اقدامات خوبی انجام داده‌اند. 
  
وی تصریح کرد: ما قدردان و دستبوس معلمان دلسوز و مهربان هستیم که همیشه در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی پیشگام بوده و گام بزرگی در تربیت نیروهای نخبه و کاردان برداشته‌اند. 
  
در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با اشاره به راه اندازی 6 اردوگاه دانش‌آموزی در اردبیل گفت: با پیگیری‌های استاندار اردبیل قرار شد سازمان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی 52 هکتار از اراضی ملی را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند تا اردوگاه‌های دانش‌آموزی در این محل‌های اختصاص یافته ساخته شود 
  
ناصری با اشاره تجهیز و ساخت 23 سالن ورزشی نیمه‌تمام در استان گفت: در حال حاضر با حمایت استاندار اردبیل عملیات اجرای این پروژه‌ها تسهیل شده است. 
  
به گفته وی ساخت  110 نمازخانه در مدارس، 23 سالن ورزشی، 6 اردوگاه دانش آموزی از کارهایی بود که استاندار اردبیل به مناسبت هفته معلم برای ساخت و تجهیز آن قول مساعد داد. 
  
وی تصریح کرد: همزمان با هفته معلم برنامه‌های مختلفی در شهرستان‌های اردبیل برای تجلیل از مقام معلمان برگزار شد چرا که ما قدردان معلمان هستیم که تربیت دانش‌آموزان نخبه و کاردان را در دستور کار قرار داده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: