• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-795-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی:

تجهیز خانه‌های ورزش روستایی با کالاهای ایرانی

   
رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی گفت: در سال مزین به حمایت از کالای ایرانی ما سعی می‌کنیم تجهیزات مورد نیاز خانه‌های ورزش روستایی را با استفاده از تولید کالاهای داخلی و ایرانی انجام دهیم.
 
غلامرضا جعفری در حاشیه سفر به اردبیل و در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، با اشاره به اهمیت ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها در بخش ورزش روستایی اظهار کرد: ما با همکاری مسئولان و نمایندگان مجلس و از محل ارزش افزوده‌ای که به حوزه ورزش اختصاص یافته سالن‌ها و خانه‌های روستایی را مجهز به امکانات مناسب ورزشی کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: 10 میلیارد تومان سال گذشته و از محل مالیات بر ارزش افزوده به خرید تجهیزات و امکانات اختصاص دادیم که عمده این کالاها مربوط به تولید داخلی و ملی بوده تا بتوانیم از این طریق ورزش بومی و محلی را در روستاها تقویت کنیم.
 
رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی افزود: در همین راستا سعی کردیم تا کالاهای باکیفیت و در عین حال ارزان‌قیمت و سهل‌الوصول را برای خانه‌های روستایی تامین کنیم که در این زمینه در سالجاری سعی خواهیم کرد تا با تکیه بر تولیدات داخلی این خانه‌ها را تجهیز و راه‌اندازی کنیم.
 
جعفری ادامه داد: ما در پویائی ورزش روستایی سعی داریم تا با برگزاری جشنواره‌ها و رقابت‌های مختلف فضایی مناسب برای روستائیان مهیا کنیم تا برای ارتقای سلامت خود بتوانند از تجهیزات مورد نیاز استفاده کنند.
 
وی گفت: تاکنون در سطح کشور 2 هزار و300 خانه ورزش روستایی تجهیز و راه‌اندازی شده و امسال نیز فرآیند توسعه و تجهیز این خانه‌ها را در همه استان‌ها تقویت خواهیم کرد.
 
رئیس فدراسیون روستایی و بازی‌های بومی و محلی‌ تصریح کرد: در همین ارتباط سهم استان اردبیل راه‌اندازی 30 خانه ورزش روستایی است که ما قول می‌دهیم با همراهی مسئولان استانی به سرعت این خانه‌ها را تجهیز کرده و امکانات مورد نیاز آنها را تامین کنیم.
 
جعفری اضافه کرد: استان اردبیل در سال‌های گذشته همواره میزبان شایسته رقابت‌های ورزش بومی و محلی روستایی در شمالغرب بوده و امیدواریم در سالجاری نیز این رویداد با کیفیت بهتر برگزار شود.
 
وی خاطرنشان کرد: ما با این فضا و امکاناتی که فراهم کردیم سعی داریم تا نسبت به شناسایی استعدادها در مناطق روستایی و معرفی آنها به تیم‌های ملی کمک کرده و به افزایش غرور و عظمت این حوزه همت کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: