• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2394-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

راهیابی گروه " آراکین" به مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی

گروه " آراکین" از دانشگاه محقق اردبیلی مقام نخست مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران«نشان خواجه نصیرالدین طوسی»  در اردبیل را کسب کرد و به مرحله منطقه ای راه یافت. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: در مرحله نهایی این دوره از مسابقات، دو گروه " آرمان " و " آراکین" از دانشگاه محقق اردبیلی به رقابت پرداختند و با نظر هیأت داوران گروه "آراکین" توانست با بالاترین امتیاز به مرحله منطقه‌ای راه یابد. 

مریم خروشی با اشاره به اینکه مرحله نیمه نهایی و پایانی مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران ۱۸ اردیبهشت در تالار اندیشه دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد گفت: اجتماعی شدن دانشجویان، تمرین تحمل نظر مخالف و توانایی صحبت کردن و گفت وگو از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات است. 

وی از برگزاری مرحله منطقه ‌ای این مسابقات در نیمه دوم سالجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال برای سومین سال است که مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به همت جهاددانشگاهی در اردبیل برگزار می شود. 

گفتنی است مرحله استانی این دوره از مسابقات در اردبیل با رقابت 8 تیم از دانشگاه های محقق اردبیلی، فرهنگیان (علامه طباطبایی) و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان طی روزهای۱۷و ۱۸ اردیبهشت برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: