• جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3294-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

جشنواره سفیران سلامت و نوجوان سالم در اردبیل برگزار شد

دومین جشنواره سفیران سلامت و هفتمین جشنواره نوجوان سالم در مرحله استانی در اردبیل برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسمی که در کانون شهید رجایی اردبیل برگزار شد مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل با قدردانی از همکاری دستگا‌ه‌های مختلف در برگزاری این جشنواره‌ها اظهار کرد: ارتقای سطح سلامت جامعه، نیاز به برنامه‌ریزی و هدفگذاری از سنین پایه دارد که ما در مدارس این کار را در قالب مجموعه سفیران سلامت و جشنواره نوجوان سالم تدارک دیده‌ایم.

شعاع خاطرنشان کرد: هم در بعد جسمی و هم در بعد روحی باید نسل آینده به بهترین شکل تربیت یافته و تعالی پیدا کند که ما در قالب این جشنواره‌ها سعی می‌کنیم در هر دو بخش به رشد و بالندگی کودکان و نوجوانان خود اهمیت دهیم.

وی افزود: در کنار تغذیه سالم نسل آینده باید به تقویت بعد روحی و روانی آنها نیز با همراهی اولیای خانواده توجه کنیم که در این زمینه به نظر می‌رسد باید از متخصصین امر و مربیان بهداشتی و پرورشی در مدارس بهترین بهره را ببریم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل با بیان اینکه آموزش و پرورش با برگزاری چنین جشنواره‌هایی تلاش می‌کند تا در مراحل مدرسه، ناحیه و منطقه استانی و کشوری دانش‌آموزان و اولیای آنها را ترغیب به انجام کارهای تاثیرگذار و موثر در حوزه سلامت روحی و روانی کند، گفت: ما باید بیش از هر زمان دیگر به تقویت و توانمندسازی دانش‌آموزان در هر دو حوزه بها دهیم تا خروجی آموزش و پرورش و تربیت خانواده به رشد و بالندگی نسلی پویا و کارآمد منجر شود.

در این جشنواره که با برنامه‌های متنوع نمایشی و موسیقی همراه بود از دانش‌آموزان منتخب استان در قالب دومین جشنواره سفیران سلامت و هفتمین جشنواره نوجوان سالم تجلیل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: