• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8290-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اردبیل در مجلس:

تامین اجتماعی بیمارستان 500 تختخوابی در اردبیل احداث کند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به نیاز مراجعین و بیمه شدگان شایسته است یک بیمارستان 500 تختخوابی را در اردبیل با تمامی امکانات و تجهیزات احداث کند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، صدیف بدری در نشست با رئیس سازمان تامین اجتماعی در اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه این سازمان در استان‌های مختلف اقدام به احداث بیمارستان‌های بزرگ و فراگیر کرده و چندین درمانگاه تخصصی و سایر تاسیسات رفاهی دایر کرده است ما نیز انتظار داریم با توجه به اینکه نیمی از جمعیت استان تحت پوشش این سازمان هستند با احداث مجموعه‌های خدماتی، رفاهی و درمانی ارتقای رضایتمندی مردم اتفاق بیفتد.

وی به سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته‌های آینده به استان اردبیل اشاره و خاطرنشان کرد: ما به جد خواستار احداث بیمارستان 500 تختخوابی سازمان تامین اجتماعی در اردبیل هستیم که با مهیا شدن مقدمات و زمین اهدا شده از مسئولان امر می خواهیم تا زمینه اجرای آن را فراهم کنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی شعبه سوم در اردبیل برای ارائه خدمات به ساکنان مناطق سیزده‌گانه اردبیل را ضروری دانست و افزود: در کنار نصب دستگاه سنگ‌شکن باید درمانگاه‌های تامین اجتماعی به شکل تخصصی به مردم ارائه خدمات کرده و ام آر آی درمانگاه اردبیل تجهیز و راه‌اندازی شود.

بدری در مورد توسعه بیمارستان سبلان و ضرورت استانداردسازی نیروی انسانی گفت: برای شرکت شستا در بخش سرمایه‌گذاری 12 هزار هکتار زمین از سال‌های گذشته واگذار شده تا هتلی در این زمین احداث کنند که انتظار می‌رود هر چه سریعتر این زمین و احداث پروژه در آن تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: