• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1095-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل معرفی شد

 
با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی بهرام آقاخانی به عنوان مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل معرفی شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسمی که در مجتمع فرهنگی – هنری فدک اردبیل برگزار شد با تکریم از زحمات و تلاش‌های ایوب بهتاج که هم اکنون مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی است بهرام آقاخانی بعد از سه ماه سرپرستی حکم مدیرکلی خود را دریافت کرد تا با برنامه‌ریزی‌ و هدفگذاری مشخص بتواند در این مسئولیت انجام وظیفه کند.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: در مسئولیت جدید با همراهی و همکاری اهالی ورزش و جوانان تلاش خواهیم کرد تا ظرفیت‌های نهفته استان را که بالقوه هستند به مرحله عمل برسانیم تا شاهد موفقیت روزافزون ورزشکاران و جوانان در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف باشیم.
 
بهرام آقاخانی ضرورت ساماندهی امور جوانان را با محوریت اشتغال، ازدواج، ارتقای سلامت و توانمندسازی آنها در صحنه‌های مختلف یادآور شد و خاطرنشان کرد: تلاشی جدی‌تر خواهیم کرد تا دغدغه خانواده‌ها در باب فضای سالم تربیتی مرتفع شده و یک شرایط مناسب در رشد و تعالی جوانان فراهم آید.
 
وی کسب این موفقیت‌ها را در عرصه ورزش و جوانان نیازمند همراهی و همدلی مسئولان اعلام کرد و گفت: کهن‌شهر اردبیل به وجود قهرمانان خود نظیر علی دایی، حسین رضازاده، سجاد انوشیروانی و ... در کنار قهرمانانی همچون شهید اعلمی در عرصه ایثار و شهادت به خود می‌بالد که قطعا در عقبه چنین توفیقاتی نقش مدیران و مسئولان دلسوز و مربیان توانمند غیرقابل انکار است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: جوانان برومند و ورزشکاران افتخارآفرین شناسنامه عزت و عظمت این دیار هستند و ضروری است تا ما از این ظرفیت‌های عظیم در مسیر تعالی و پیشرفت روزافزون استفاده کنیم.
 
آقاخانی با نام بردن از مدیران سابق ورزش و جوانان استان اردبیل که در کنار آنها جدیت در کار، صبوری و اخلاق‌مداری و برنامه‌ریزی در رسیدن به مقصد نهایی را آموخته است، تصریح کرد: ما در دوره جدید مدیریت ورزش و جوانان در استان سعی خواهیم کرد تا سهم قهرمانی‌ها و مدال‌آوری‌های ورزشکاران و موفقیت جوانان را اعتلا و ارتقا دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: