• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1195-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

حوزه جوانان را باید از فضای تعارف و شعار خارج کنیم

 
معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: بعد از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب شایسته است به دور از فضای تعارف و شعار در حوزه جوانان به شکل عملگرا اقدامات و برنامه‌ریزی‌های خود را انجام دهیم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، امیررضا خادم در حاشیه معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان چندان اختیار کار و فعالیت در حوزه جوانان را ندارد به طوری که ما به شکل شفاف و مشخص ماموریت‌ها و وظایف خود را به عنوان متولی این حوزه نمی‌دانیم و تنها در بخش نظارت و گزارش‌گیری سعی داریم ورود پیدا کنیم.
 
وی ضرورت حمایت از سمن‌ها و فعالان بخش‌های غیردولتی را در قالب مجموعه‌های مردم‌نهاد یادآور شد و خاطرنشان کرد: جوانان ما با شجاعت گاه موثرتر از کارکنان و مدیران دولتی عمل می‌کنند چرا که با صلابت و قدرت سعی بر انجام ماموریت خود دارند.
 
معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ضرورت احیای قهرمانی‌های استان اردبیل را در رشته‌هایی نظیر کشتی فرنگی یادآور شد و بیان کرد: زمانی 80 درصد کشتی‌گیران فرنگی ما در تیم ملی را جوانان اردبیلی تشکیل می‌دادند که باید چنین ظرفیت‌های عظیم احیا شود.
 
خادم افزود: هر چند اردبیلی‌ها و کل مردم ایران به وجود قهرمانانی چون علی دایی و رضازاده افتخار می‌کنند اما از استان اردبیل انتظار می‌رود در رشته‌هایی همچون کشتی، وزنه‌برداری و ورزش اسکی بتوانند با توجه به توان و قابلیتی که در ورزشکاران این استان وجود دارد در بالاتری سطح بایستند.
 
وی اعتبارات و پیمانه ورزش و جوانان را محدود و کوچک برشمرد و تصریح کرد: ما توان انجام تمامی کارها و ماموریت‌ها را نداریم و ضروری است مسئولان استانی با انگیزه مضاعف در باب توسعه و رشد و بالندگی قهرمانان ورزشی و جوانان توانا ورود پیدا کنند.
 
معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان همچنین به آماده‌سازی تیم‌های ورزشی کشورمان در فرصت باقیمانده تا بازی‌های آسیایی اشاره کرد و افزود: ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را در بازی‌های آسیایی که نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد کسب کرده و به دست آوریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: