• شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-1395-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل باشگاه آرتاویل جوان اردبیل:

قصد خرید امتیاز باشگاه شهرداری را نداریم


    
  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی آرتاویل جوان اردبیل گفت: ما قصد خرید امتیاز تیم فوتبال شهرداری اردبیل را نداریم بلکه علاقمندیم تیم فوتبال این باشگاه از همان بخش پایه فعالیت خود را آغاز و به حیات خود ادامه دهد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، هادی صباغی در آغاز فعالیت این باشگاه نشست با جمعی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ما در قالب شرکت سهامی خاص این باشگاه را طی ماه‌های اخیر به ثبت رساندیم و فعالیت‌مان را در گام اول در رشته فوتبال و با مساعدت بخش خصوصی آغاز کردیم و در آینده قصد توسعه سایر رشته‌های ورزشی را نیز داریم. 
  
وی با بیان اینکه فوتبال اردبیل در دهه 60 و 70 دوران درخشان خود را سپری کرده به طوری که در این ایام بازیکنان شاخصی را به سطح اول فوتبال کشور و لیگ‌های ایران معرفی کرده است، خاطرنشان کرد: ما حتی در دهه 80 موفق شدیم با مدیریت شایسته هیئت فوتبال و تیم‌های حاضر بازیکنانی همچون کریم انصاری‌فر، مهرداد بایرامی و نادر هوشیار را به تیم‌های باشگاهی و ملی معرفی کنیم به طوری که زمانی در تیم ملی نوجوانان ما 6 یازیکن اصلی از استان اردبیل بودند. 
  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی آرتاویل جوان اردبیل با اشاره به اینکه در یک دهه اخیر فوتبال اردبیل در مسیر پسرفت قرار گرفته به طوری که تیم فوتبال شهرداری اردبیل به رغم تلاش سال‌های متمادی و رسیدن به لیگ یک در یک سقوط آزاد به دسته سه سقوط کرد، گفت: علیرغم تلاش کادر فنی و سرپرستی تیم شهرداری در این فصل تیمی که تنها در چهار روز فرصت باقیمانده با آغاز رقابت‌های لیگ سه تشکیل شده بود از صعود به لیگ دسته دو بازماند و به نظر می‌رسد در این اوضاع و احوال درآمدی شهرداری قادر به تیم‌داری نیست. 
  
صباغی با یادآوری اینکه ما به این نتیجه رسیدیم که در حمایت از فوتبال اردبیل با همراهی چند سرمایه‌گذار و اسپانسر و در قالب اساسنامه مشخص باشگاه فرهنگی – ورزشی آرتاویل جوان اردبیل را به ثبت برسانیم، افزود: در اساسنامه این باشگاه مجموع فعالیت‌ها از قبیل برگزاری دوره‌های آموزشی، کمک آموزشی، برگزاری سمینارها و اردوهای ورزشی، اعزام تیم‌ها به اردوهای مختلف، تیم‌داری در رشته‌های مختلف، راه‌اندازی کمپ‌های ورزشی و همچنین تدارک فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی مورد توجه و دقت قرار گرفته می‌گیرد. 
  
وی گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا در شهرستان سرعین کمپ تیم‌های ورزشی دایر کنیم تا تیم‌های داخلی و خارجی در این فضا حضور پیدا کنند. 
  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی آرتاویل جوان اردبیل ادامه داد: هر چند ما در نهم اردیبهشت ماه این شرکت را به ثبت رساندیم ولی به دلیل بازی‌های تیم شهرداری و لطمه وارد نشدن به روند این تیم فعالیت‌های خود را به شکل چراغ خاموش ادامه دادیم و امروز با حضور رسانه‌ها به صورت رسمی فعالیت‌ خود را در قالب این باشگاه و در گام اول در رشته فوتبال اعلام می‌کنیم. 
  
صباغی چارت باشگاه را در قالب چهار معاونت اداری و مالی، پشتیبانی و اجرایی، ورزشی و فرهنگی اعلام کرد و افزود: اولویت اول ما راه‌اندازی مدرسه فوتبال و آکادمی است که با تعیین مدیر فنی و مدیر اجرایی مدرسه فوتبال که پیشکسوتان فوتبال استان در آن حاضر هستند از خرداد ماه نسبت به جذب علاقمندان اقدام خواهیم کرد تا در ورزشگاه کارگران فعالیت خود را در قالب این مدرسه آغاز کنیم. 
  
وی بیان کرد: ما بیشتر علاقمند هستیم تا به قیمت معقول سهمیه لیگ دسته دو را خریداری کنیم که اگر این کار میسر نشد ما از همان دسته سه فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد ولی قصد خرید امتیاز تیم شهرداری را نداریم. 
  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی آرتاویل جوان اردبیل اضافه کرد: ما نه تنها به هیچ نهاد وابسته نیستیم بلکه با مشارکت بخش خصوصی و صرفه‌جوئی کامل با جذب بازیکنان بومی و کادر فنی توانمند کارمان را آغاز می‌کنیم و امیدواریم برخلاف تجربیات تلخ گذشته این باشگاه بتواند با توانی مضاعف با همراهی دلسوزان استان در رشته فوتبال و سایر رشته‌ها عملکردی شایسته داشته باشد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: