• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-295-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مربی تیم سایپا:

اردوهای تیم سایپا در ارتفاع و سطح دریا برگزار می‌شود/ مسئولان جوابگوی وضعیت فعلی فوتبال اردبیل باشند

مربی تیم سایپا با بیان اینکه اردوهای تیم سایپا در ارتفاع و سطح دریا برگزار می‌شود، با اشاره به فوتبال اردبیل، گفت: مسئولان جوابگوی وضعیت فعلی فوتبال اردبیل باشند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، محمد دایی در حاشیه برگزاری اردوی تیم سایپا در شهر نیر استان اردبیل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این اردو از پنج روز گذشته آغاز شده و تا پنج روز آینده ادامه خواهد داشت، گفت: به دنبال این هستیم که تیم را از نظر بدنی کم کم به آن شرایطی که برای شروع لیگ لازم است، آماده کنیم. 

وی با بیان اینکه از سال گذشته در چند پست مشکل داشتیم، افزود: چند تن از بازکینان را از دست دادیم و به تیم‌های دیگر ملحق شدند، در همین راستا در این پست‌ها باید 100 درصد جایگزین پیدا می‌کردیم که خوشبختانه این امر انجام شد و در این اردو هماهنگی لازم بین بازیکنان تیم انجام می‌شود. البته به یک تا دو بازیکن دیگر نیاز داریم که بعدا به تیم اضافه خواهند شد. 

دایی در خصوص محل برگزاری اردوها تصریح کرد: ما یک اردو در ارتفاع انجام می‌دهیم تا بتوانیم شرایط بدنی بازیکنان را به شرایط لازم برسانیم، اردوی دیگر که بعد از این اردو انجام خواهد شد، اردو در سطح دریا است که آن هم بیشتر برای هماهنگی میان بازیکنان است تا بتوانیم هر چه سریع‌تر تیم را برای لیگ آماده کنیم. 

مربی تیم سایپا با بیان اینکه انتخاب شهر نیر برای این اردو به خاطر ارتفاع مناسب آن است، خاطرنشان کرد: در این شهر زمین چمن مناسب، سالن‌های خوب و امکانات لازم موجود است. در شهر سرعین نیز که برای اسکان تیم انتخاب شده است، هتل‌های مناسب و آبگرم‌های خوبی وجود دارد تا تیم بتواند در آنجا اسکان مطلوبی داشته باشد. 

وی با بیان اینکه در استان اردبیل امکانات زیرساختی مناسب و خوبی وجود دارد، تاکید کرد: اگر مسئولان استان بخواهند و تلاش کنند، باید زمینه‌ای ایجاد کنند تا اردبیل نیز مثل سایر شهرها در لیگ یک یا لیگ برتر تیم داشته باشد. 

دایی اضافه کرد: به نظر بنده کم کاری در این زمینه از مسئولان اردبیل است، آنهایی که در خوابند و به ورزش این شهر نمی‌رسند. 

مربی تیم سایپا گفت: ما زمانیکه در اردبیل فوتبال بازی می‌کردیم، تیم اردبیل در جام فلق تیم مطرحی در کل کشور بود، ولی متاسفانه چندین سال است که مسئولان شهر در خوابند و ورزش شهر را رها کرده‌اند و ورزش و فوتبال این شهر به وضعیت فعلی رسیده است و مطمئنا باید برای آینده جوابگو باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: