• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-895-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

برترین‌های مسابقات وزنه برداری دانشجویان کشور مشخص شدند

با اعلام نتایج اولین دوره مسابقات وزنه برداری دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور، برترین‌های این دوره از مسابقات مشخص شدند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در وزن 56 کیلوگرم، سامان کریمی از دانشگاه آزاد اسلامی قروه، محمد محمدی از دانشگاه آزاد اسلامی تیران و هادی جانی پور از دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان حائز رتبه های اول تا سوم شدند. 

در وزن 62 کیلوگرم، احد محمدی از دانشگاه آزاد اسلامی ساری، امیر شجاع فرد از دانشگاه تفرش و حسن بادیه نشین از دانشگاه پیام نور رفسنجان مقام اول تا سوم را کسب کردند. 

در وزن 69 کیلوگرم، نیما نعمتی از دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان، مرتضی کریمی از دانشگاه آزاد اسلامی فریدون و امیر امیری از دانشگاه آزاد اسلامی تیران مقام اول تا سوم را کسب کردند. 

در وزن 77 کیلوگرم مقام اول تا سوم به ترتیب به رضا قاسمی از موسسه آموزش عالی نجف آباد، محمدهادی پورحسینی از دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد و علیرضا کاردانیان از دانشگاه فنی سنندج تعلق یافت. 

مقام اول تا سوم وزن 85 کیلوگرم نیز به ترتیب به حامد نوری از دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، ابوالفضل خرده بین از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و مهدی نریمانی از دانشگاه سمای کرج رسید. 

همچنین در وزن 94 کیلوگرم، امیر حقوقی از دانشگاه سمای تبریز، ابراهیم غریبی از دانشگاه پیام نور اردبیل و رامین دویرانی از دانشگاه آزاد اسلامی زنجان مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن 105کیلوگرم رضا بیرالوند از دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد، اشکان ملاشفیعی از دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت و مهرداد هاشم زاده از دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل مقام اول تا سوم را کسب کردند. 

نهایتاً در وزن 105+ کیلوگرم محسن دادرس از دانشگاه محقق اردبیلی، فردین نادری از دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و محسن ایمانی از دانشگاه آزاد اسلامی اسلام شهر صاحب مقام های اول، دوم و سوم شدند. 

در بخش تیمی نیز تیم های دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و دانشگاه آزاد اسلامی تیران اول تا سوم شدند. 

همچنین در این دوره از مسابقات امیر حقوقی، رضا بیرالوند و محسن دادرس به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شدند. 

شایان ذکر است نفرات برتر این دوره از مسابقات جهت اعزام به مسابقات جهانی لهستان که شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد، به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: