• پنجشنبه ۲۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1395-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران:

ضرورت بررسی نقش ورزش در اقتصاد جامعه / اردبیل برای داشتن تیم در سوپرلیگ والیبال پتانسیل خوبی دارد

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به ضرورت بررسی نقش ورزش در اقتصاد جامعه تاکید کرد و گفت: اردبیل برای داشتن تیم در سوپرلیگ والیبال پتانسیل خوبی دارد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، احمد ضیایی در مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان اردبیل با بیان اینکه ورزش اردبیل می‌تواند نقطه قوتی در کشور باشد، گفت: ورزش در بحث‌های اقتصادی و تجارت حرف اول را می‌زند و تجارت در ورزش یک صنعت است. 

وی افزود: ورزش در دنیا یکی از تاثیرگذارترین اموری است که می‌تواند در بحث اشتغال، کارآفرینی و ایجاد درآمد برای مردم نقش آفرینی کند. 

ضیایی با بیان اینکه جوانان قوه فعال جامعه هستند، تصریح کرد: قوه فعال جامعه به دنبال اشتغال است و در همین راستا باید در بعد ورزشی بستر کار فراهم شود. 

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به ضرورت بررسی نقش ورزش در اقتصاد جامعه تاکید و خاطرنشان کرد: در همین راستا باید نگاه خوب و عاقلانه به ورزش داشته باشیم. 

وی با بیان اینکه جامعه تک صدایی به جایی نمی‌رسد، گفت: باید بستر کار را برا مخالفان و منتقدان فراهم کنیم تا آنان نیز در والیبال استان و کشور بتوانند نقش ایفا کنند. 

ضیایی با بیان اینکه اردبیل دارای قهرمانان بزرگ در رشته‌های مختلف ورزشی است، افزود: در رشته والیبال نیز می‌توان در سوپر لیگ تیم خوبی از اردبیل داشته باشیم.
 
رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به ضرورت ایجاد بستر برای جذب اسپانسر در زمینه ورزش تاکید و تصریح کرد: ما نیز در فدراسیون تلاش می‌کنیم تا برای سال آینده میزبانی مسابقات ملی و بین‌المللی والیبال به اردبیل اختصاص یابد و همچنین رایزنی می‌کنیم تا تیم ملی کشورمان در اردبیل اردو بزند. 

وی همچنین از رئیس هیات والیبال استان خواست تا بستر را برای استعدادیابی از کودکان بی‌بضاعت استان فراهم نماید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: