• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-297-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار بیله سوار خبر داد:

تحت پوشش ۴۴درصدی جمعیت شهرستان بیله سوار در تامین اجتماعی

فرماندار بیله سوار گفت: بیش از ۴۴ درصد از جمعیت شهرستان بیله سوارتحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حسن قبادی در نشست با کارکنان تامین اجتماعی شهرستان بیله سوار گفت:هم اکنون بیش از ۲۳هزار نفر بیمه شده تحت پوشش تامین اجتماعی شهرستان بیله سوار هستند که ۴۴درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود.

وی بیان کرد: پرداختی ماهانه به مستمری بگیران ۱۸ میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال و کمکهای کوتاه مدت به طور میانگین پنج میلیارد ریال بوده است.

وی گفت: تعداد دفترچه های سالانه در هر ماه نیز هزارو 100دفترچه بوده است.

فرماندار بیله سوار افزود: یکهزارو ۲۰۰ کارگاه فعال در شهرستان بیله سوار فعالیت دارد که از سازمان تامین اجتماعی خدمات دریافت می کنند .

وی گفت: تعداد بیمه شده اصلی در شهرستان هشت هزارو ۳۰۰نفر و تعداد مستمری بگیران نیز بیش از ۱۳هزار نفر می باشد.

قبادی با اشاره به افزایش خدمات تامین اجتماعی در سال های اخیر، افزود:تشکیل پرونده های الکترونیکی ،افزایش کیفیت خدمات درمانی برای بیمه شدگان،اجرای بانک اطلاعاتی جامع بیمه شدگان،ابلاغ احکام مطالباتی ،اجرای طرح نوین خدمات از جمله خدمات تامین اجتماعی در شهرستان بوده است و بیش از ۸۰درصد احکام مطالبات بصورت الکترونیکی انجام می گیرد.

فرماندار بیله سوار با اشاره به خدمات ارزنده سازمان تامین اجتماعی در بخش خدمات درمانی، گفت: کاهش هزینه های درمانی بیماران و بهبود وضعیت بهداشت کشور در زمره اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید قلمداد می شود.

وی افزود:مطالبه ایجاد درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در سفر وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پیگیری شده است و در نظر داریم با افزایش افراد تحت پوشش این درمانگاه در شهرستان راه اندازی شود.

گفتنی است در این دیدار فرماندار بیله سوار هفته تامین اجتماعی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت و خواستار حل مشکلات مراجعه کنندگان و مطالبات مردمی از این سازمان شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: