• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-195-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل خبر داد:

استخر اختصاصی در اختیار هیات شنای اردبیل قرار می‌گیرد

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل گفت: با موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، یک استخر اختصاصی در اختیار هیات شنای اردبیل قرار می‌گیرد که با تحقق این امر گام مهمی در راستای توسعه قهرمانی ورزش شنا در استان برداشته می‌شود. 

یعقوب کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه اردبیل با بیان اینکه مسابقات شنای قهرمانی پسران زیر 14 سال استان‌های در حال توسعه کشور در اردبیل برگزار شد، گفت: این مسابقات برای اولین بار به مناسبت بزرگداشت روز اردبیل در استخر نشاط اردبیل برگزار شد.
 
کشاورز ادامه داد: در نخستین دوره این مسابقات بیش از 90 شناگر از 10 استان کشور حضور داشتند.
 
وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات در تقویم فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی کشور نیز ثبت شد، افزود: با این کار این مسابقات همه ساله در راستای بزرگداشت روز اردبیل در این شهر برگزار خواهد شد.
 
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اردبیل با اشاره به برنامه‌های این هیات برای سالجاری، گفت: برگزاری کلاس‌های مربی‌گری آقایان و بانوان، اجرای طرح آموزش همگانی شنا، برگزاری جشنواره های استعداد یابی و غیره برای سالجاری پیش‌بینی شده است.

کشاورز گفت: همچنین با موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، یک استخر اختصاصی در اختیار هیات شنای اردبیل قرار می‌گیرد که با تحقق این امر گام مهمی در راستای توسعه قهرمانی ورزش شنا در استان برداشته می‌شود. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: