• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-292-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده اردبیل:

آینده جهاددانشگاهی امیدبخش است


نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کارهای مهم و زیربنایی که در جهاددانشگاهی شروع شده، آینده این نهاد در سطح ملی و استانی، امیدبخش و تحول آفرین در مسیر توسعه متوازن خواهد بود. 
  
‌محمد فیضی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در لایحه بودجه ۱۳۹۷، هم در کمیسیون تلفیق و هم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، ردیف اعتباری خاص برای توسعه متوازن استان‌ها در نظر گرفته شد که جهاددانشگاهی می‌تواند با تکیه بر این مصوبه مجلس، توسعه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی را در استان‌های کمتر توسعه یافته و محروم در اولویت قرار دهد. 
  
وی به کارهای ارزشمند جهاددانشگاهی در حل مشکلات کشور با تکیه بر فناوری‌ و تکنولوژی‌های نوین اشاره و خاطرنشان کرد: نمونه این اقدام مناسب، راه‌اندازی دستگاه‌های آب شیرین کن بود که در برخی از استان‌ها انجام شده تا مشکل آب شرب را برطرف نماید. 
  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در اجرای طرح‌های مختلف علمی سودمند و انجام کارهای ثمربخش با تکیه بر فناوری‌های جدید پیشقدم است، تصریح کرد: خوشحال هستیم که در استان اردبیل نیز بر محور توریسم سلامت و فرآوری محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی اقدامات خوبی آغاز شده و قطعا از نتایج و خروجی این فعالیت‌ها، مردم استان و گردشگران و مسافران کشورهای همسایه نیز بهره‌مند خواهند شد. 
  
فیضی ادامه داد: با این فعالیت‌هایی که جهاددانشگاهی در بخش‌های مختلف شروع کرده امیدبخشی به این مجموعه بیش از پیش مشاهده می‌شود و در استان اردبیل نیز این مجموعه فعالیت‌ و عملکرد مناسبی داشته است. 

   وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی توسعه فعالیت‌های خود را در استان‌های کمتر توسعه یافته و محروم در اولویت قرار دهد، تصریح کرد: جهاددانشگاهی در انجام کارهای ثمربخش با تکیه بر فناوری‌های جدید پیشقدم است که این پیشگامی در تمامی عرصه‌های تحقیقاتی، پژوهشی و علمی و فرهنگی خود را نشان دهد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: