• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1393-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

جهاد دانشگاهی ورود عالمانه به مسائل توسعه‌ای استان داشته باشد


  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی باید ورود عالمانه به مسائل توسعه‌ای استان داشته باشد، اضافه کرد: خبرگزاری ایسنا در راستای تحقق این موضوع می تواند با تکیه بر بعد آگاهی سازی در جامعه نقش مهمی ایفا کند. 

بهمن حسین زاده در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در زمینه‌های پژوهشی و کارآفرینی تاثیرات و برکات فراوانی برای جامعه به دنبال داشته است، خاطرنشان کرد: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا از جمله رسانه‌های بسیار فعال کشور در این نهاد انقلابی هستند که در زمینه ترویج فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و تعمیق باورهای دینی و قرآنی در کشور تاثیرات بسزایی داشته‌اند.
 
معاون استاندار با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های بومی و ملی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است، خاطر نشان کرد: این مورد همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده بطوریکه جهاد دانشگاهی توانسته وظایف خود را با اتکا به نیروهای انسانی خویش به نحو احسن به انجام رسانده و قدمهای خوبی بردارد. 

وی به اقدامات و دستاوردهای اخیر جهاددانشگاهی اشاره کرد، گفت: فعالیت‌هایی که جهاددانشگاهی در کشور شروع کرده بیش از پیش امید بخش بوده بطوریکه در استان اردبیل نیز این مجموعه فعالیت‌ و عملکرد مناسبی نسبت به سالهای گذشته داشته است. 
  
معاون استاندار با بیان اینکه جهاد دانشگاهی باید ورود عالمانه به مسائل توسعه ای استان داشته باشد، خاطرنشان کرد: این نهاد دیدگاه سیاسی فراجناحی دارد و با تیکه بر پتاسیل‌های خود همانند خبرگزاری ایسنا می تواند در جهت توسعه علم، دانش، تحقیقات و پژوهش گام بر بردارد بطوریکه این اتفاق در دهه‌های اخیر در سطح کشور افتاده و شاهد افتخار آفرینی‌های زیادی بوده‌ایم. 
  
وی خدمات جهاددانشگاهی در حوزه های آموزشی، تحقیقاتی و درمانی استان را ارزشمند خواند و گفت: امیدواریم این مجموعه با بهره گیری از توانمندی های خود به تحقق اشتغال در استان کمک کند. 
  
به گفته معاون استاندار اردبیل، جهاد دانشگاهی مولود انقلاب بوده و به عنوان نهادی انقلابی دستاوردهای انقلاب را در عرصه نوآوری و شکوفایی به منصه ظهور رسانده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: