• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1893-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس مرکز آموزش و توسعه بیمه ایران:

اجرای آزمون "سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی" به صورت پایلوت کشوری در استان اردبیل


  
رئیس مرکز آموزش و توسعه بیمه ایران گفت: جهاددانشگاهی از بدو تاسیس تاکنون پایه‌گذار پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مختلف آموزشی، علمی، پژوهشی، درمانی و فرهنگی در کشور بوده است. 
 
 مختار مختاری  در حاشیه برگزاری آزمون آنلاین "سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی" در مرکز آموزش کوتاه مدت تخصصی جهاددانشگاهی اردبیل در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، افزود: جهاددانشگاهی از مراکز آموزشی، علمی و فرهنگی معتبر در سطح کشور است. 
  
وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی می‌تواند در فرهنگ‌سازی صنعت بیمه در میان اقشار جامعه نقش بسزایی ایفا نماید اظهار کرد: با توجه به سبقه این نهاد انقلابی، شرکت سهامی بیمه ایران تصمیم دارد از امکانات و پتانسیل‌های آن در برگزاری دوره‌های آموزشی استفاده کند. 
  
 رئیس مرکز آموزش و توسعه بیمه ایران افزود: برنامه‌ریزی و فعالیت‌های آموزشی این نهاد انقلابی در سطح استان اردبیل بسیار مطلوب، مناسب و مطابق با نیاز‌های استان است و همچنین در برنامه‌ریزی، اجرا و عملیاتی ساختن برنامه‌ها نیز بسیار نظام‌مند عمل می‌کند. 
  
مختاری با اشاره به اینکه بستر‌های مناسبی برای همکاری بیمه ایران و جهاددانشگاهی جهت برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان این شرکت در سراسر کشور فراهم شده است تصریح کرد: از امکانات و فضای آموزشی جهاددانشگاهی در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی پرسنل و شبکه فروش شرکت سهامی بیمه ایران استفاده خواهیم کرد. 
  
وی با بیان اینکه با توجه به چشم‌انداز بیمه ایران مبنی بر افزایش فروش بیمه‌های عمر، رشته بیمه عمر برای این آزمون تعیین شده است ادامه داد: در آزمون مذکور از کلیه نمایندگان شرکت بیمه و مدیران عامل شرکت‌های خدمات بیمه‌ای و مسئولان دفاتر فرعی آنان و همچنین پرسنل شاغل در بخش بیمه‌های اشخاص آزمون به عمل می‌آید. 
  
وی با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار در کشور به صورت پایلوت در استان اردبیل اجرا می‌شود خاطرنشان‌کرد: پس از تحلیل نکات قوت و ضعف این دوره‌ها و آزمون، برنامه‌ریزی و اجرای آن در سایر استان‌ها نیز عملیاتی می‌شود. 
  
رئیس مرکز آموزش و توسعه بیمه ایران ضمن اعلام رضایت از نحوه برگزاری مناسب دوره‌های آموزشی شرکت بیمه ایران توسط جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، از ادامه همکاری با این نهاد خبر داد و اضافه کرد: با برگزاری آزمون سطح‌سنجی بیمه عمر و زندگی و تحلیل نتایج آن، بخشی از نیازهای آموزشی شبکه‌های فروش و کارکنان برطرف خواهد شد و بر اساس آن برای دوره‌های آموزشی مورد نیاز برنامه ریزی خواهد گردید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: