• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1294-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

انس با فرهنگ کتاب‌خوانی به‌ عنوان یک ضرورت در جامعه شناخته شود


  
مسابقه کتابخوانی توسط اداره کل هواشناسی و با مشارکت انجمن مهر امید برگزار شد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، علی دولتی مهر در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی در بین پرسنل هواشناسی استان اردبیل با بیان این مطلب، افزود: این برنامه با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی در سطح جامعه، به خصوص در بین کارکنان هواشناسی برگزار شد تا کارکنان را ترغیب به مطالعه کرده باشیم. 
  
وی از کتاب «مدیریت نگرش» به‌ عنوان منبع این مسابقه یاد کرد و گفت: استقبال بسیار خوب کارکنان این اداره از مسابقه کتاب‌خوانی سبب شد تا در این مورد بیش از پیش فعال باشیم. 
  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل اضافه کرد: باید این رویه ارزشمند ادامه یابد تا بتوانیم کتاب و مطالعه آن را به‌ عنوان یک بخش لازم و ضروری در تمام مراحل زندگی خویش نهادینه کنیم. 
  
دولتی مهر با بیان اینکه باید انس با کتاب و فرهنگ کتاب‌خوانی به‌ عنوان یک ضرورت در جامعه شناخته شود، افزود: باید تلاش کنیم تا میزان مطالعه ما به‌ ویژه در خصوص کتب ارزشمند افزایش یابد زیرا افزایش مطالعه سبب توسعه فرهنگی جامعه می شود. 
  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی بدون مطالعه امکان پذیر نیست، تصریح کرد: باید از ظرفیت‌های تمامی نهادها فرهنگی و سازمان های مردم نهاد برای ترویج و بسط فرهنگ کتابخوانی استفاده کرد. 
  
وی با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی در بین کارکنان هواشناسی استان اردبیل به پیشنهاد انجمن مهر امید برگزار شد، افزود: اداره هواشناسی استان اردبیل از اجرای چنین برنامه های فرهنگی و مدنی استقبال می کند. 
  
یادآور می شود در پایان به قید قرعه از بین افرادی که در این مسابقه شرکت کرده و نمره لازم را کسب کرده بودند، با اهدای جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: