• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1394-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

حسین پیرموذن عضو هیئت رئیسه اتاق ایران :

حضور متعهدانه و پشتیبانی وفادارانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی، عامل موفقیت جهاددانشگاهی


عضو هیات رئیسه اتاق ایران گفت: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که با رویکرد فرهنگی تأسیس و در عرصه پژوهش و آموزش، تأثیرات مثبتی را از خود بر جای گذاشته است.
 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، حسین پیرموذن در گفتگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود: یکی از عوامل موفقیت این نهاد انقلابی در دستیابی به اهداف خود، حضور متعهدانه و پشتیبانی وفادارانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌باشد. 

وی با اشاره به نقش ساختار منعطف جهاددانشگاهی در رفع نیاهای کشور به هنگام فشار اقتصادی دشمن اظهار کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک مرکز تحقیقاتی و علمی با استفاده از نظرات دانشگاهیان، فعالان بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و علمی نقش مهمی در شناسایی راهکارهای تحقق شعار سال دارد. 

رئیس اتاق بازرگانی، صنعت و معدن و کشاورزی استان اردبیل ادامه داد: در شرایط فعلی و طرح مجدد تحریم‌ها، باید به پتاسیل و توانمندی‌های درونی بیشتر توجه شود که در این راستا جهاددانشگاهی می‌تواند با تکیه بر توانایی‌ها و خودباوری خود تمامی فشار‌های اقتصادی دشمن را رفع و تهدید‌ات را به فرصت‌ تبدیل کند. 

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در تمامی حوزه ها وظیفه‌اش را به خوبی انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: این نهاد با تقویت پروژه‌های پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند در رونق اقتصاد، تولید محصولات و صادرات آن مؤثر باشد. 

پیرموذن اضافه کرد: جهاددانشگاهی با تکمیل زنجیره دانشگاه با صنعت، کشاورزی و توریسم که امروزه در دنیا جزء امور بسیار حائز اهمیت است ورود پیدا کند و گام‌های مؤثری در خصوص آن‌ها بردارد. 

وی با اشاره به مشکلات استان در حوزه‌های مختلف از جمله صنعت و کشاورزی و همچنین جذب سرمایه‌گذار اظهار کرد: انتظار می‌رود جهاددانشگاهی با ارائه راهکارهای لازم در تحولات بخش‌های کشاورزی، صنعتی و اقتصادی استان، مسیر‌های تازه‌ای را پیش روی توسعه استان باز کرده و دغدغه‌های استان را کاهش دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: