• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-10790-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

در آستانه روز خبرنگار انجام شد؛

بازدید خبرنگاران از عمارت شهرداری اردبیل


در آستانه روز خبرنگار جمعی از خبرنگاران استان اردبیل از بنای تاریخی عمارت شهرداری بازدید کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در این بازدید که با همراهی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل و جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد، فعالان عرصه خبر و رسانه از بخش‌های مختلف عمارت شهرداری اردبیل بازدید کرده و با توضیحات مدیر این مجموعه در جریان بخش‌های مختلف عمارت شهراری و فعالیت آن قرار گرفتند.

عمارت شهرداری اردبیل که در سال 1314 بنا شده در سال 136 به یک ساختمان دو طبقه تبدیل و در سال 94 به همت شهرداری اردبیل بازسازی و به عنوان موزه تاریخی شهر اردبیل مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شهرداری اردبیل در کنار احیای این بنای تاریخی به عنوان هویت شهری موفق شده تا در این مجموعه 18 گالری و اتاق مجزا را در معرفی مفاخر فرهنگی، هنری، علمی و ادبی استان اردبیل به همراه اتاق معرفی رجال، علما، شعرا و شهدا تهیه و تدارک ببیند تا علاقمندان با حضور در این مجموعه بتوانند در جریان تاریخ، هویت و فرهنگ دیار سبلان قرار گیرند.
 
خبرنگاران در بازدید از بخش‌های مختلف عمارت شهرداری اردبیل با اسناد تاریخی در دوره‌های مختلف همچنین بزرگان و چهره‌های فاخر علمی، پزشکی و معماری استان اردبیل به همراه آثار و اشیای تاریخی مربوط به حوزه فرهنگ، تاریخ و تمدن شهر اردبیل قرار گرفته و بیش از گذشته با این مجموعه فاخر آشنا شدند.

شهرداری اردبیل در تدارک این بازدید برای خبرنگاران در کنار تجلیل شایسته‌ای که از خبرنگاران همه ساله در ایام روز خبرنگار به عمل می‌آورند سعی کردند تا از نزدیک اصحاب رسانه و خبر و روزنامه‌نگاران در جریان روند توسعه‌ای و تحولات دیار اردبیل قرار گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: