• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-11090-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس امور شعب بانک توسعه صادرات استان اردبیل خبر داد:

پرداخت 250 میلیارد ريال تسهیلات به صادرکنندگان اردبیل


رئیس امور شعب بانک توسعه صادرات استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال و در حمایت از صادرکنندگان و تجار تلاشگر استان اردبیل 250 میلیارد ريال تسهیلات بانکی پرداخت کردیم.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، نعمت فتحی در همایش صندوق ضمانت صادرات ایران در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار کرد: ما بدون هیچ محدودیتی آماده پرداخت تسهیلات کم بهره‌ برای صادرکنندگان هستیم تا با نرخ سود 14.5 درصد به صادرکنندگان تسهیلات پرداخت شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر صادرکنندگان ما از طریق صندوق ضمانت پوشش بیمه‌ای را انجام دهند ما حتی با یک درصد نرخ سود کمتر آماده پرداخت تسهیلات به این تجار و بازرگانان هستیم.

رئیس امور شعب بانک توسعه صادرات استان اردبیل با اشاره به اینکه در 6 ماهه دوم سال پیش‌بینی می‌کنیم رقم پرداختی تسهیلات ما به چهار تا پنج برابر برسد، گفت: ما با همراهی صندوق ضمانت به عنوان نهادی همسو با بانک توسعه صادرات تلاش می‌کنیم تا در خدمت تجار و بازرگانان باشیم تا در این شرایط سخت زمینه صادرات مناسب برای فعالان این عرصه به وجود آید.
 
فتحی افزود: ما همکاری خوبی را با صندوق ضمانت در استان اردبیل و کارگزار فعال آن داریم و از فعالان عرصه صادرات انتظار داریم از تسهیلات و اقدامات این صندوق به ویژه پوشش بیمه‌ای آن استفاده کنند تا ریسک صادراتی آنها به حداقل برسد.

وی ادامه داد: بانک توسعه صادرات در ارائه خدمات متنوع به صادرکنندگان نظیر صدور حوالجات ارزی و همچنین ارائه ضمانت‌نامه‌های ارزی اقدامات عملی و خوبی را انجام داده و تلاش بر این است تا در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت بدون محدودیت از فعالان حوزه تجارت بین‌المللی حمایت کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: