• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1594-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل:

حاکمیت وحدت در استان اردبیل / ما علاوه بر علاقمندی به خبرنگاران، به آنها نیازمندیم

استاندار اردبیل از حامیت وحدت در استان اردبیل خبر داد و گفت: ما علاوه بر علاقمندی به خبرنگاران، به آنها نیازمندیم.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنام‌جو در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار استان اردبیل با بیان اینکه ما علاوه بر علاقمندی به خبرنگاران، به آنها نیازمند هم هستیم، گفت: خبرنگاران با ما ارتباط بسیار خوبی دارند و ما نیز از تمامی مطالب خبرنگاران استفاده می‌کنیم. 

وی با بیان اینکه خبرنگاران نقطه نظرات مردم را به ما انعکاس می‌دهند و ما نیز در برنامه توسعه استان از آنها استفاده می‌کنیم، افزود: از رصد قول‌ها ما به مردم نیز که توسط رسانه‌ها صورت می‌گیرد، خرسند هستیم. 

بهنام‌جو با تاکید بر شعار ما می‌توانیم، گفت: ما در استان اردبیل مجموعه بسیار خوبی داریم و وحدت بسیار خوبی میان ما، نمایندگان مجلس، مدیران و مردم وجود دارد که راس این وحدت نیز نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل هستند. 

استاندار اردبیل با بیان اینکه از لحاظ گردشگری، صنعت و کشاورزی آینده خوبی را برای استان می‌بینیم، افزود: در خصوص راه‌آهن نیز بحث امیدآفرینی برای آن انجام شد و نهایت تلاش خود را برای اتمام این پروژه به کار گرفته‌ایم.
 
وی با بیان اینکه در خصوص زیرساخت‌ها و راه‌های استان خیز برداشته‌ایم، افزود: سرمایه‌گذاران نیز پای کار آمده‌اند و تا این لحظه هیچکس عقب نشینی نکرده است. 
  
نگاه حمایتی به حوزه رسانه معطوف به یک روز نباشد 
مهران محمدی دبیر دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اردبیل نیز به نمایندگی از اصحاب رسانه گفت: امروز روز بزرگی است؛ چراکه یادآور رشادت‌ها، ایثارها و از جان گذشتگی‌هاست. 

وی با بیان اینکه صرفا 17 مرداد روز خبرنگار نیست، بلکه همه 365 روز سال روز خبرنگار است، افزود: روزی نیست که شروع شود و ردپایی از اصحاب رسانه در آن نباشد.
 
محمدی با بیان اینکه خبرنگاران تولیدکنندگان گران‌بهای کالای اجتماعی خانواده هستند، تصریح کرد: تولید خبر تولید آگاهی است و در همین راستا انتظار داریم نگاه حمایتی به حوزه رسانه معطوف به یک روز نباشد.
 
عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل تاکید کرد: خون ما رنگین نیست، ولی اگر ما نباشیم پیشرفت‌ها دیده نمی‌شود و مشکلات منعکس نخواهد شد. 

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود مسئولان با آغوش باز ما را بپذیرند و ما را در کنار خودشان بدانند، گفت: امروز رسانه به ابزار قدرت طلب و تاثیرگذاری در افکار عمومی جهان تبدیل شده است.
 
وی خطاب به مسئولان گفت: اگر ما را افسر جنگ نرم می‌دانید، پشتیبانی لازم را به موقع انجام دهید تا این سنگر خالی نشود. 

محمدی با بیان اینکه همه رسانه‌ها در نظام اسلامی ما باید اهمیت ویژه‌ای داشته باشند، گفت: امروز باید جهانی فکر کنیم، ملی برنامه‌ریزی کنیم و محلی عمل کنیم. 

عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل با بیان اینکه در استان اردبیل 124 رسانه مکتوب مجوزدار، 20 پایگاه خبری و نمایندگی روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌ها با حدود 300 الی 500 نفر اداره می‌شوند، افزود: 126 نفر عضو خانه مطبوعات استان اردبیل هستند و در بسیج رسانه نیز برخی از خبرنگاران به رغم علاقمندی عضو هستند. 

وی بیمه خبرنگاران، اقتصاد رسانه، هزینه ایاب و ذهاب، تامین هزینه دفتر کار و غیره را از جمله مشکلات اصحاب رسانه عنوان کرد و گفت: باید بگویم که حوزه رسانه در استان اردبیل در مدار عشق می‌چرخد. 

محمدی با بیان اینکه مسئولان با نگاه استراتژیک به رسانه‌های استان توجه کنند، افزود: در بحث یارانه بیمه، بارانه کاغذ و توزیع آگهی‌ها نیز اقدامات خوبی انجام شده و بازهم نیازمند فعالیت بیشتر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: