• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1694-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

خبرنگاران با حریت تمام از منافع ملت دفاع کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خبرنگاران با حریت تمام از منافع ملت دفاع کنند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار استان اردبیل با بیان اینکه خبرنگاران با حریت کامل در سنگر خبررسانی فعالیت می‌کنند، گفت: از خبرنگاران می‌خواهم تا با حریت تمام از منافع ملت دفاع کنند.
 
وی با بیان اینکه خبرنگاران برای نفیس‌ترین حق ملت که دانستن است، خادم هستند، افزود: ما در اثر دانستن می‌توانیم تصمیم درست بگیریم و آگاهانه عمل کنیم.
 
عاملی با تاکید بر اینکه ثروت عظیمی است که یک نظام وثوق داشته باشد، تصریح کرد: بزرگترین فرماندهی در جنگ روانی برای خبرنگاران است که در خنثی سازی شایعات و بیان واقعیات نقش ایفا می‌کنند. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه مسئولان باید بدانند که نقش خبرنگاران و نقش ارابابان رسانه نقش ساده‌ای نیست، افزود: باید توجه داشته باشیم اگه برای اهل قلم وابستگی ایجاد شود، یک فاجعه است. 
  
خبرنگاران نقش بسیار بزرگی در سلامت فکری و سیاسی جامعه دارند 
حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیاضی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز با بیان اینکه امروز تحولات جامعه در دست خبرنگاران است، گفت: خبرنگاران نقش بسیار بزرگی در سلامت فکری و سیاسی جامعه دارند. 

وی با بیان اینکه اگر رسانه‌ای در جامعه فعال باشد می‌تواند نقش اول را داشته باشد، افزود: فضای مجازی و رسانه‌ها در عرصه‌های تبلیغاتی و عملیاتی نقش فعالی دارند. 

فیاضی با بیان اینکه خبرنگاران ما ولایی، انقلابی، مدافع ارزش‌های دینی و انقلابی هستند، تصریح کرد: نقش خبرنگار در مقابل هجمه‌های دشمنان علیه ملت ایران، یک نقش عظیمی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: